Ana İçeriğe Geç »

Huawei P10 Plus Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Çözüm belleği - Model belleği veya RAM belleği, donanımın işletim sisteminde veya şu anda çalışan uygulamalarla geçici olarak bilgi saklamak için kullandığı bellek stilidir. Ürünün çevresindeki RAM miktarı arttıkça, işlevsellik ne kadar yüksek olursa, çeşitli veya daha ağır sistemler koşu modunda olduğunda daha yüksek olur. Dükkana alışık olduğunuz her dosyayı genellikle indeks vasıtasıyla bilmek isteyecek olsanız da, bunun anlamı birçok kez kendi telefonunuza erişim sağlamaktır. Bu nedenle, bir dosyayı telefonunuzdan sildiğinizde, bellekte dosya hala bir yere sahiptir. Bu gerçekleşirse, Huawei P10 Plus kılıfları birinin Android telefonunun dökme hafızasında veri dosyalarını başarılı bir şekilde kurtarmak için kesinlikle araçlar sunuluyor.

 

Diyafram boyutlandırma Bir kameranın diyafram açıklığı büyük olasılıkla ışığın digikam sensörüne ulaşana kadar daha önce dolaştığı anlamına gelir. Aralığın küçültülmüş hali, bu açılma büyük, ek ışık ağırlığının geçmesine izin veriyor. Sistem yongası - Son ahizeler, işlemciye, Wi-Fi'ye, Bluetooth'a ve birçok durumda kablosuz radyoya benzer bir çok cihazın donanım modüllerini içeren karmaşık bir yonga kullanıyor.

 

Bu konu, cep telefonunda hangi şema çipinin (veya System-on-a-Chip) kullanıldığını görüntüler. Aşırı miktarda içme suyu veya diğer sıvıların ortaya çıkması cihazınıza zarar verebilir. IQ Kalkanı, sıvıların aşırı miktarda kullanılması veya uygun olmayan bir şekilde kurulmasından kaynaklanan makineye maruz kalınan hasar için muhtemelen güvenilir olmayacaktır. Program belleği - Ürün belleği veya RAM belleği, işletim sistemi veya şu anda çalışan uygulamalarla çıkış bilgilerinin hızla perakende olarak kullanılması için kullanılan bellek türü olabilir.

 

Üniteniz ne kadar RAM erişirse, çok sayıda veya daha ağır paketler işlerken işlem de o kadar iyi olur. İşlemci - İşlemci bir cep telefonunun temel hesaplama kısmı olacak ve ayrıca ekipmanın genel hızıyla ilgili önemli bir faktör olacaktır. Daha becerikli bazı akıllı telefonlar, genel performansı artırmak için tasarlanmış çift çekirdekli ve dörtlü çekirdekli işlemci kullanıyor.

 

Eylem 7 Aşağıdaki planların hemen hemen hepsi mantıklı otomasyon desteğine sahiptir ve bu yolların tamamlanmasının ardından kolaylıkla ürün analizlerini edinebilir ve ayrıcalıklara işaret edebilirsiniz. Gerçekten birim bilgisini ve dolayısıyla kökün kullanımını kontrol eden yöntemle beklemeniz gerekecektir. IQ Defend koruyucularının bu yeni serisi, parlamayı azaltan ve müşterilerin araçlarını parlak ışıklı durumlarda uygulamasına yardımcı olan belirli bir parlama önleyici kaplama sağlamak üzere üretilmiştir. IQ Defend Mat ön kapak koruyucuları, ilk IQ Protect LiQuidSkin hattı tarafından sunulan diğer aşınmalara ek olarak çiziklere, sızmalara karşı eşsiz emniyet sunuyor.

 

Son derece ince ancak yine de zorlu film, cihazınızı tamamen korunan halde korurken aynı zamanda tamamen duyarlılığını korur. Huawei P10 Lite ile uğraşmak çok çeşitli yazılım sistemleri gibi çok yaygın bir unsur olabilir, yalnızca Android'den uzak duramazsınız. Huawei P10 Plus kılıf tüketicilerinin pek çokları veya belki de diğer iyi sebepleri için bilgilerini kaybetmeleri ile ilgili geniş bir rapor yelpazesi var. Peki, silinmiş dosyalarınızı iyileştirmenin bir yolu var mı Elbette bunun yanıtı, rutinin neredeyse her seferinde başarılı olabilmesidir. Aslında, dosyalarınızı Huawei P10 Lite cep telefonunuzdan kurtarma tekniklerinden başka bir şey var.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları