Ana İçeriğe Geç »

Huawei P20 Lite Kılıf

Huawei P20 Ailesine Harika Kılıf Modelleri

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Buna göre şirket 8 ay içinde P20 ailesinden 20 milyon adet telefon satacak. İddialara göre bunlar, standart model Huawei P20, phablet modeli P20 Plus ve muhtemelen daha eforlu ve daha üstün özelliklere sahip olacak olan P20 Pro olacaktı. Huawei’nin bu seneki amiral gemisi modeli Huawei P20 değil. Uygun maliyetli model olan P20 Lite ve standart model olan P20 çift arka kamera ile tüketicilere sunulurken, amiral gemisi model olan P20 Pro, üç arka kamera ile piyasaya çıkacak. Birbirine çok eş tasarımlara sahip olacak P ailesinde en çok dikkat çeken tasarım farklılığı, fark izi okuyucusu temelinde karşımıza çıkacak. Evet. Gelelim P20 Pro ‘nun en dikkat çeken , değişik amiral gemilerinden öne geçiren özelliğine ; Arka tarafında bulunan yine Leica markasının “3 kamerası”. Görünümü ve teknik özellikleriyle dikkat çeken P20 Lite, iPhone X’i andıran tasarımı ve görece uygun maliyetiyle orta segment makineler arasında kendine üst sıralarda yer edineceğe benziyor. Son bir kaç günde Huawei P20, P20 Lite ve P20 Pro‘nun hem teknik hem de tasarımsal detayları netleşti. P20 Lite kullanıcıları ekran hasarında ek maliyet gerektirmeden satın alma tarihinden itibaren bir aya kadar sorgusuz değişim yapabilirken; P20 ve P20 Pro kullanıcıları ise ekran ve/veya arka kapak hasarlarını satın alma tarihinden üç aya kadar sorgusuz değiştirebiliyor.

Bu durum bugün sarihliğe kavuştu ve Avrupa’da bahsi geçen cihazların satış maliyetleri P20 için 679 euro, P20 Pro için 899 euro, P20 Lite için ise 369 euro maliyet yaftasıyla satışa sunulacağı belirtildi. Huawei P20 Lite Kılıf modelleri için şimdilik bir maliyet paylaşılmadı, olası yeni gelişmeleri sizlere aktaracağız. Yalın görünümü ile gayet elegan bir duruş sergileyen bu tasarımları inceleyin ve beğendiğiniz modelleri tükenmeden hemen sepetinize ilave edin. Bir değişik tabirle P20 Pro’nun hafızasını yükseltme olasılığınız ne yazık ki yok. Ayrıca P20 Pro’nun Super Charge teknolojisini destekleyen 4000 mAh eforundaki piliyle, pil anlamında kullanıcılarını üzmeyecek bir model olduğunu da belirtelim. Ayrıca 960FPS bedelde super slowmotion video çekimleri vakit olarak kısıtlı. Paris’te kısa vakit sonra düzenlenecek faallikte 3 farklı telefonunu tanıtacak şirket, telefonlarının basın görsellerini sızdırdı. Apple'ın yaptığını bir nebze anlayabiliyorum zira o çentiğin içinde surat tarama sensörü var. Ayrıca Kirin 970 yonga setinin içinde bulunan derin öğrenme algoritmaları ve öngörüsel netleme gibi bir çok argüman ile kamera son derece hızlı ve kaliteli görüntüler oluşturabiliyor.

Bu test sonuçlarından Snapdragon 835 yonga setinin Kirin 970'den bir kaç beden üstün olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için telefonu CHIP Test Merkezi‘mizde ağırlamamız gerekiyor. Ekran P20 ile aynı çözünürlüğe sahip olmasına karşın daha büyük olduğu için piksel yoğunluğu bakımından bir miktar geride kalıyor. Uzun bir zamandır merakla beklenen P serisinin yeni modellerini sizler için söylüyoruz. Merakla beklenen P20 ve üç arka kameralı P20 Plus resmen tanıtıldı. Bir çok kullanıcının merakla beklediği üç kameralı P20 Pro heyecan yarattı. Huawei’nin herkes tarafından merakla beklenen P20 tanıtım tarihi söylendi. Telefonun Avrupa maliyetinin 649 euro olacağı söylendi. Son olarak Huawei P20 Pro'nun su geçirmez bir yapıda tasarlandığını, telefonun IP67 sertifikasına sahip olduğunu söyleyelim. Öte yandan Dolby Atmos ayarlarından oynatma modunu, akıllı, film ve müzik şeklinde ayarlayabileceğinizi de söyleyelim. Öte yandan arkada yer alan ve Huawei P20 Pro'nun alametifarikasını oluşturan kamera diziliminin de yüzeyden çıkıntı oluşturduğu aktaralım. Ayrıca Bkz.Huawei P20 serisi 27 Mart'ta tanıtılacak! Hatta Huawei Mate11 ya da Mate 20 adıyla tanıtılacak olan Mate ailesinin yeni azası ile birlikte bu barajı geçeceği düşünülüyor. Öncelikle varsayılan olarak menüsüz, başka bir deyişle çekmecesiz bir arabirim yapısına sahip olduğunu söyleyebileceğiniz Huawei P20 Pro, dilerseniz Başlangıç Ekranı Stili kısmından bunu değiştirmenize imkân tanıyor ve menülü yapıya geçiş sağlayabiliyorsunuz. Android 8.1 işletim sistemi versiyonuyla gelen P20 Pro, Huawei'nin güncel arayüzüne sahip.

7.8mm kalınlığa sahip olan Huawei P20 Pro, 174 gram ağırlıkta olacak. Huawei P20 Pro modelinin bu aydan itibaren bir hayli teknoloji mağazasında satışa sunulacak olduğu tahmin ediliyor. İlk olarak Huawei'nin P20 Pro modelinin pazarlanmasında büyük katkı sağlayacak yegane görevi üstlenen bu kameranın büyüklüğü, iPhone X'un 12 MP kamerasından çok daha fazla akustik buluyor. Ağır çekim videolar slow-mo video içinse P20 modelinin 720p çözünürlükte saniyede 960 kare ile çekim yapabileceği andırdıralım. Örneğin Sony Xperia XZ2, saniyede 960 kareye 1080p çözünürlükte ulaşabiliyor. P20 ’nin 24 megapiksel çözünürlüğündeki ön kamerası yüksek kalitede fotoğrafların yanı sırra arka tasarı bulanıklığı, stüdyo aydınlatması ve surat tanıma kilidi gibi önemli özelliklere sahip. Sarihçesi P20 Pro'nun surat tanıma özelliği, Galaxy S9'lardan daha hızlı çalışıyor. Karşılaştırmak gerekirse Huawei P20, Geekbench’in çoklu çekirdek testinde iPhone X’in üçte ikisi, Galaxy S9’un ise yüzde 80’i seviyesinde bir hıza ulaşıyor. Üçüncü sırada Samsung’un çift diyaframlı kamerası ile göz dolduran Galaxy S9 Plus modeli yer alıyor. Daha evvel de bildirildiği üzere Honor 10’un arka kapağında çift lensli kamera donanımı yer alacak, ancak parmak izi okuyucusu yer almayacak. Marka reklamı ya da özel pazarlama çalışmalarının yer almadığı liste mobil kamera sıralamasında size verilebilecek en doğru listelerden biri.

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları