Ana İçeriğe Geç »

Huawei P9 Lite 2017 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Kamera bölümünde, ummadığımız bir değişiklik görüyoruz. Servis ikiz lensi P9 Lite revizyonunun etrafına düşürdü. Yine sadece onüç megapiksel çözünürlüklü Leica kamera var. Giriş ile geniş, parlak ve gevrek görselleri yakalamak için 8 MP'lik bir sensör var. Bu kameraların her ikisinin de açıklığı 1080p video klipleri ve gerçekten aşırı çözünürlüklü görüntüler çekebiliyorlar.

Bu sefer yavaş çekim video kayıt tesisi yok. Huawei P9'daki ilk ikili mercek kamerası, akıllı telefon bölgelerindeki dijital kameradır. Çift Leica Dijital fotoğraf makinesi Huawei P9'un bir diğer gücü. Benim genel algı iyimser, çünkü resimler otomatik modunda atış sona erdi, ancak elle modunda benzersiz bir resim karakteri büyümek olabilir. Leica 2 ile ortak marka olan bu dijital kamera tekniği, bazı hoş post-processing'lerin gösterdiği ortalama kazanımları artırıyor.

Apple iphone'u gibi, Huawei'nin P9'u doygunluk ve ayrım yapıyor çilek daha kırmızı, gökyüzü daha bluer, alacakaranlık sahnelerini gerçekten daha parlak kılıyor bu da görüntüleri canlandırıyor. Gerçekten daha az doğru ancak gerçekten biraz daha hoş görüntü için sadakatle bir kopyasını feda eden Beats kulaklıklar kameralar. P9 Lite, 13MP temel bir dijital kamerayı ve 8MP selfie dijital kamerayı paketler.

P9 fotoğraf makinesi, çok hızlı bir deklanşör ve yetersiz aydınlatma sorunlarında fotoğraf çekebilmenizi sağlayan, küçük, nazik, mükemmel bir yorumlama özelliğine sahiptir. P9'un digicamı ile ilgili sevmediğim şey tutarsızlığı. Her şimdi ve sonra, beni hassasiyetinden şaşkına çeviren bir çekim çekeceğim, ancak diğer durumlarda hayal kırıklığı yaratan sıradanlık karşıladı. Huawei, bulanıklaştırma ve post-processing yardımını kullanırken resim gürültüsünü gizlemek konusunda utangaç değildir; bu, ideal ışık altındaki daha ince derinliklerin çoğunu atma eğilimindedir.

 

Uzmanın izlenim sürecini tasarlama biçimini de dahil ediyorum; İnsanlara bu hile Huawei'den çok daha iyi olduğuna inanmak için ortaya çıktı. Apple, Samsung ve LG daha detaylı bir şekilde duruyor ancak fotoğraflar oldukça heyecan vericidir. P9 kamerasını akıllı telefondaki çoğu kişiyi yerine getirmek için "yeterince iyi" eşikten daha yüksek bir seviyeye baktım ve siyah-beyaz sensörüyle sevimli siyah-beyaz resimleri seçiyor. Huawei P9 Lite 2017 Kılıflar Telefon Değerine sahip,13 MP'lik bir arka dijital kameraya sahip. açıklık, ancak orada ne yazık ki burada listelenen OIS görünmemektedir. Ayrıca, bu benliklerin hafifçe ağırlıklandırılması için bir LED flaş içeren ön tarafa bakan 8 MP bir kamera da olabilir. Son zamanlarda akıllı telefonların performansı üzerinde çok daha büyük bir vurgu yapıldı, ucuz ekipmanların inanılmaz derecede ideal kameraları sergilediği oldukça.

 

P9 Lite'ı, akıllı telefon pratik deneyimine ait olan bu özel yönündeki rekabet gücüne karşı nasıl ilerlediğini bulmak için adımlarını atarak tutmayacağız. P9 Lite'ın P9'dan bu yana benzer bir Leica fotoğraf makinesini satın alacağını tahmin ederseniz, o zaman Huawei'nin arka planda bir adet 13 megapiksel kameraya sahip olduğuna karar verdiği için, ne yazık ki, hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Huawei P9 Lite 2017 Kılıf Çiftli bir LED flaşı ve otofokusun yanı sıra iyi ayar için el kitabı modu da taşıyor ancak Leica büyüsünden hiçbiri P9 dijital fotoğraf makinesini bu tür bir ödüle layık görmüyor. Girişin çevresinde şüphesiz 8 megapiksel çözünürlüklü bir selfie kam var. İkincil dijital kameranızın en yüksek grafik çözünürlüğü hakkında bilgi. Yinelenen olarak, ikincil kameradaki çözünürlük, ana dijital fotoğraf makinesinden düşünüldüğünde azaltılır.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları