Ana İçeriğe Geç »

Huawei Y6 2 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Huawei, iş dünyasındaki en iyi akıllı telefonlardan bazılarını hazırlama eğiliminde için Huawei Kılıf

 

Tamamen şarj edilmiş piller, akıllı telefonun ılımlı modunda 2 gün içinde bir yerlerde eksik. Şık Tasarımlı Asla telefonuma dokunmayın Cep telefonunuzu ince ve hafif stili ince kapakla giydirin. Bu cep telefonu kapağı akıllı telefonunuza yeni bir renk sağlar ve onu takmaya karşı korur. Huawei Y6 2 Kılıfları

Siparişiniz kesilme saatinden önce verilirse, o gün gönderilir ve iki işletme gün sonra gelir. Ürününüz 2 organizasyon gününe veya daha hızlı bir sürede ulaşmak için nihai varış noktasına gönderilecektir. Huawei'nin mobil kapakları, boyutları ve türleri ile yapılarında kullanılan bileşenler bakımından farklılık göstermektedir.

Çift Kapak çantası telefonunuza tamamen uyar ve yalnızca bu tür durumlara alışılmadık boyutlarını artırır. 1.2 GHz frekanslı ve GPU 8 çekirdekli bir işlemcidir. Eller Serbest Tasarım ve stil Telefonunuzda bir film veya video izlemek, kapak kılıfıyla daha az karmaşık hale getirildi.

Huawei Y6 II'den ucuza 3mm uzun metrajlı orta fiyatlı orta fiyatlı orta fiyatlı küçük şablon. Telefon, belirli bir kavramayı garanti eden belirli bir katmanla kapağa bağlanır. Kaymu, Türkiye 'deki net pazardaki en büyük unsur ve bu nedenle bir miktar satıcı var, Türkiye 'deki Huawei mobil fiyatları en iyi şekilde karşılıyor.

Adından da anlaşılacağı üzere, huawei android telefonlarınızı bir kutuya yerleştirebilir ve etrafınıza taşıyabilirsiniz. Bir Huawei Ascend Y6 2 Deri Flip Kılıf Huawei Y6 2 Kılıf

 

İki komponentli kılıf, sertleştirilmiş kauçuktan üretilen çok yönlü kapağa uygulanan polikarbonattan üretilen arka tabaka içermektedir, telefonunuzun yüksek kaliteli, mükemmel işlevselliği ve iki kat korumasıdır. Hakiki deriden üretilen cüzdan kılıfı bir tür özel.

PU deri ile üretilen bu kapaklı özel bir pencere, kapağı her seferinde açmaya gerek duymadan bildirimleri görmenizi ve cevaplamanızı sağlar. TPU tampon muhafazası, ekranı aşındırıcı yüzeylere karşı koruyan yükseltilmiş bir çerçeve de içerir. Merhaba, semt Singapur 4g LTE ile ayarlanmış ve resmi Singapur Huawei garantisi ile birlikte geliyor.

Huawei, kişisel üretiminin 64 bit'lik bir çipini kurdu Silikon Şeffaf Akıllı Tasarım ve stilin tam memnuniyeti için Koruyucu kaplamanın sağlam cildi darbeye dayanıklı. Kart cepleri ve kart yuvaları, Para ve Kredi Kartlarını taşıyan çok kullanışlı olup, manyetik bir kapama ile sabitlenir.

Çağdaş ve özgün bir dava. Muhtemel olayda, PRO cihazları size sipariş ettiniz olmadığı bir öğeyi gönderir, öğenizi Teleplus.com.tr adresine ulaştıracak iki organizasyon gününde lütfen bizimle iletişime geçin, böylece bunu sizin için düzeltebiliriz. Huawei cep telefonları goril camla üretiliyor ve ekranlar dayanıklı ancak dayanıklılığı artırmak ve çizilmelere karşı korumak için ekran koruyucularını tercih edebilirsiniz.

Huawei cep Telefon Ekran Koruyucuları çiziklere karşı tamamen koruma sağlar, ancak telefonu kullanmak istediğiniz her seferde Jelatini çıkarmalısınız. Kabuklar çokça ortak bir seçimdir. Bu bağlamda, kaliteli bir mobil kapağa yatırım yapmak mantıklı bir düşünce olabilir.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları