Ana İçeriğe Geç »

Lenovo P2 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Lenovo P2 durumları ve kapakları burada, Flipkart'ta en etkili en beğenilen 5 peşinde p2 örneklerini ve lenovo p2 kapak örtüsünü en ucuz bütçe aralığında ortaya çıkardınız. Çin lenovo p2 dava toptancılarından web üzerinde düşük fiyatlı lenovo p2 dava alın. TPU kılıfı, çok iyi şeffaf yumuşak TPU malzemeyle üretilir. Lenovo P2 için su geçirmez bir kasa istendiğinde bundan daha kolay olmaz.

Lenovo, Lenovo P2'deki şarj teknolojisine de büyük bir bahisle karşı koyuyor. Yeni jenerasyon esnek silikon GEL TPU'ndan koruyucu kapağı ve telefonun kauçuk arka yüzünü eşleştirmek. LenovoP2 Kılıf aradığınızi unutmayın. Arama sorgusunun değiştirilmesi yardımcı olabilir.

Lenovo p2 veya kişisel şirketinizin diğer malları için vaka göstermek istiyor musunuz Lenovo Akıllı Telefon Kutuları Su ve Şok geçirmez, X montaj tekniği ile sağlam muhafaza kutusu. Lenovo vibe x ürünleri için her türlü silikon kasa, mağazamızda satışa sunulmuştur!

K6 Not durumunda hoparlör yuvası arkada, P2 durumunda ise alt kenarda duruyor. Bu şaşırtıcı sugeçirmez Lenovo P2 ve akıllı telefon kutusu, cihazınızı kullanımını etkilemeden kuru kalmasını sağlayacaktır. Bu Lenovo P2 durumu normaldir. Telefona önemli ölçüde hacim katmayan ince ancak özellikle ekrana önemli ölçüde koruma sağlayacağından emin değilim - kasanın kenarları ekranla nispeten aynı seviyededir.

Bu davayı birkaç haftadır aldım ve 3 TPU davası teslim aldı, incelememi sunmaya hazırımlı hissettim. Flip Cover, yüksek kalitede birinci sınıf deri materyalden oluşan yumuşak koruma kapaklı bir kapaktır. Bu kapak Smartphone'unuza tam koruma sağlar. Akıllı telefonunuza yumuşak bir koruma sağlar Hafif ve ince tasarım ve zengin bir görünüm elde etmenizi sağlayan stil Akıllı telefonunuza Aşağıda, Lenovo P2 En İyisi Temperli Cam Ekran Koruyucu Çantalar ve Kapaklar bulunmaktadır.

GadgetShieldz, paranızın yatırım yapabileceği en iyi Lenovo P2 ekran koruyucusu, kasası veya kapağıdır. Bu durumda, en etkili sonuçlar için bir kulaklık kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Lenovo, Gadgets 360'a P2'nin başlangıçta Lenovo'nun ekran üzeri gezinme düğmelerine sahip bir telefon olduğunu söyledi ve bu, kapasitif düğmelerinin arka aydınlatmasının eksik olduğu Lenovo K6 Power ve K6 Note'da karşılaştığımız en büyük sıkıntılardan birini çözdü.

Yaklaşık 4 metreye kadar görüntüleme için yeterince büyük bir görüntü alabilirsiniz. 3D Isı Transferi Sublime baskı örnekleri için tasarlanmış Lenovo P2 Şablonu için 3d Durum tasarımı ve stil önizlemesi yapmak için akıllı PSD mockup dosyası. Kaygısız sorunu hafifletmek için LeMoto'un maliyetsiz, zorlu-ince şeffaf kasayı tedarik ettiğine şüphe yok.

Öğe özellikleri: - Manyetik kapaklı bu yönetici deri taşıma kılıfıyla tarzınızı gösterin. Hafif Premium Stilde Mobil Güvenliğinizi, Mobil Cihazınız İçin Deri Yumuşak Kılıf Kılıfında Koruyun. Cep Telefonunuz İçin Mükemmel Koruma. Günümüzde bu yazıda En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucu Kılıflarını ve Kapakları Lenovo P2 Kılıfları internette hazır bulunduracağız ve telefon için de mükemmel bir şekilde uyuyoruz.

Pil çıkarılabilir değildir ve arka kapak da çıkarılmaz. En yüksek puanına bakarsanız, döngü boyunca ömrünün son turuna ulaştığınız takdirde bir pil tasarrufu modu var. Şu anki diğer TPU örneklerine kıyasla, hafiften ılımlı korumaya rağmen telefonun estetiğini korumak için tek bir idealim var.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları