Ana İçeriğe Geç »

LG G6 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

İki Parçalı Dengeli Güvenlik Zarif silikon iç mekan tutuş desteği sağlar ve damla boyunca sisteminizi tamponlar. Kişisel bilgisayar Plastik dış cephede sarkacak ve şık bir his ortaya koymakla birliktelikten ötürü cep telefonunuzun kaymasını önlemek için rahat bir şekilde iyi olacağından emin olabilirsiniz. LG G6 için Büyük Profesyonel Koruyucu Koleksiyonu kullanırken her gün düşen savunmayı tercih edin. Parlak yeni gelişme cihazın modern gelişimini muhafaza eder ve çift katmanlı madde çoğu cep dostu bir çeşitliliği muhafaza ederken aynı zamanda güçlendirilmiş savunma sunar.

Aynı derecede emniyetle inşa edilmiş ve zihinlerde görünüyor. Süpermarket, herhangi bir zamanda göreceğiniz en çarpıcı senaryolardır. Büyük dereceli polikarbonattan imal edilen, termoplastik poliüretan şok emici, durumun ömrünü uzatan bir koruyucu olabilir. Bu tam gövde Hybrid durumu, sportif bir profil tutmasına rağmen şok emme ve çizilmeye karşı koruma sağlar. Her ikisinin de görünümünü ve performansını düşünürsek, doğru

LG G6 örneklerinin önde gelen listesinin içinde olması gerekir. Çok katmanlı bir savunma sağlamak için kurulmuş olan Toru Cüzdan Kılıfı, cüzdan durumuna bakılmaksızın bulging özelliği açısından gerçekten de çok farklı. Orada bir polikarbonat kapı senaryo için savunma ve renk sağlar. İleriye bakmak için bir sürü ayrıntı keşfedeceksiniz. Toru Cüzdan durumunun onu büyük LG G6 kılıfları senaryoları için kaydettirdiğimiz neredeyse hiçbir şey için değil. Biraz fütüristik bir görünüm kullanarak güvenilir, sağlam sağlam düşüşüne dikkat çekiyorsanız, UAG sizi ilgilendirir.

Bu G6 davası göründüğünden kesinlikle daha açıktır, ancak yine de güvenliği küçümsememektedir. Birinin cihazının neredeyse her açısı örtülüdür ve ekran ekranının etrafında yükseltilmiş bir dudak vardır ve cep telefonunun temas etmesine veya kaymaya karşı yakınlaşmasına yardımcı olmak için sırt için özel pedler bulunur. Kişisel telefonunuzun bağlantı noktaları, parmak izi sensörü ve dijital kamera için kesiklikler de cömert olabilir ve miktar rocker için bir kapak vardır. İsterseniz, saydam, plastik bir kabukla birlikte koyu renk tonuyla karar verebilirsiniz.

Bilgisayar davaları, gadget'ınızın düşmesine ve düşmesine yardımcı olabilecek, düzensiz ve unsurları hızlandıran savunmadır. Eskiden kullanılan cilalı profil, yüksek etkili polikarbonat kabuk ve sentetik kauçuk iç mekan sürtünmesinin ürünüdür ve ciddi güvenlik sunar. LG G6'yı toz, pislik ve kirden limanların tıkanmasına karşı korur. Ve ahizenin cebinden kaldırımınıza düzgünce lekesiz kalması. Ayrıca durum, çizik veya pislikleri önleyen yapışkan otektor sağlayacaktır. Bu sadece muhteşem bir LG G6 kılıf durumudur ve kuşkusuz muhtemelen de yoktur.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları