Ana İçeriğe Geç »

LG G7 ThinQ Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

LG'nin G7 ThinQ ürününü birçok özellik ve geliştirmeyle dolduracağı, ancak rekabetçi bir amiral gemisi havuzunda, LG'nin telefonunu mevcut Android liderlerinden çok daha iyi bir hale getirip getirmediğine bakmaksızın görmemiz gerekecek. LG G7 ThinQ'nun özelliklerine ve yeteneklerine dalmadan hemen önce, uzayda fil ele alalım: evet, LG'nin yeni amiral gemisi telefon iPhone X'in çentiğini kopyalar. Bu LG'nin 2018 için yeni amiral gemisi telefonu ve özel raporumuzun öngördüğü gibi, ekranın en iyisinde 'isteğe bağlı' bir çentiğe sahip ve yandaki bir AI düğmesiyle birlikte AI-odaklı ThinQ isminde gerekli.

Bunun kesinlikle AI anahtarının yerleştirilmesi olduğu ortaya çıkarsa, Samsung Galaxy S8, S9 ve Not 8'de bulunan Bixby düğmesiyle hemen hemen aynı olurdu. Bixby düğmesi gibi büyük bir anlaşma G7'nin düğmesi Müşterilerin, Google Asistan ve LG'nin kendi Q Mercek ve Q Sesi dahil olmak üzere telefonun AI yeteneklerine kolayca erişmelerine izin verin. Bir somun ve civata bakış açısından LG G7, altı-inçlik bir ekrana sahip. Bu, ön taraftaki kamerayı barındıran ayarlanabilir iPhone X benzeri "çentik" yerine oturduğunuzu varsayar. Android telefon üreticileri iPhone X'in en görsel olarak ayırt edici özelliğini kopyalamak için cızırtılıyken, birçoğu iPhone'u belirli bir önemli yere atlamak için altın bir fırsat kaçırıyor: AI. Sadece G7 ve Pixel'de öne çıkan Google Asistanı değil, telefonun genel zekası.

Samsung ve LG'nin, sahip olduğumuz yetenekleri yaratmak için kullandığı zaman, telefonlarını paketinden ayıran, harmanlanmayacak özelliklerde harcanan her ne kadar geliştirilmiş olabilirdi. Fotoğraf makinesine ve asistanı olmayan AI teknisyenine geldiğinde, kişisel yongalarını oluşturma eğiliminde olan Huawei gibi bir şirket bile yeni P20 telefonuna bir çentik ekledi. LG, yeni bir etkinlikte New York'taki bir organizasyonda şirketin amiral gemisi G7 ThinQ akıllı telefonunu duyurdu. 6.1 inçlik bir QHD + 19.five: 9 FullVision LCD Süper Parlak şovu, parlaklığıyla doğrudan güneş ışığının altında bile kolayca görüntülenebilir. Yüzde yüz DCI-P3 renk gamı ​​gösteren 1.000 nit. LG'nin en yeni amiral gemisi Android akıllı telefonu, AI özelliklerine odaklanıyor.

LG'nin AI teknolojisine entegrasyonu bile telefonun tasarımına uzanıyor, çünkü Galaxy S8 ve S9 gibi G7'nin de dijital bir butona sahip olması gerekiyor. LG G7 ThinQ akıllı cep telefonu, Samsung Galaxy S9'un Android kılıcı için mücadele eden yeni bir amiral gemisi. Kritik, Huawei ve Çin tedarikçileri gibi diğer kuruluşlar daha önce akıllı telefon modellerini çentik stilleriyle başlattı, ancak LG'nin en yeni cihazı bir çentik elde etmek için en yüksek profilli akıllı telefon ve mağazalarda yaygın olarak edinilebilecek ilk çentikli cihaz. iPhone X dışında.

LG G7 ThinQ Kılıf , Google Asistan için bir araç ve daha da cazip, LG'nin en eski telefonlarının en büyük hitlerinden biri. IPhone X, Galaxy S9 + ve benim demoumun bir parçası olan bazı eski LG cihazları gibi diğer akıllı telefonları da kolayca havaya uçurdu. Telefon dikey moddayken bildirim gölgesinin yaklaşık üçte birini gerektirir ve LG, her iki tarafa da uyarılar görüntülemek için G7 ThinQ'nun Oreo temelli ürün yazılımını optimize etmiştir. Elips, metnin ne zaman kırpıldığını, başlığın üstündeki bildirimlerin çentiğin altında göründüğünü ve bildirim gölgelemesinin, uygulamanın sürükleyici moduyla uyumlu olarak, uygulama öğelerini eşleştirmek için renklerle çevrildiğini belirtir.

G7 ThinQ ayrıca AI asistanının hızlı aktivasyonu için bir düğmeye de sahiptir - bu da ThinQ, LG'nin AI adının neden G7'nin adını oluşturduğunu gösterir. LG G7'yi, Google'ın Pixel 2 ve Samsung'un Galaxy S9'u gibi diğer akıllı telefonlarla karşılaştırırken, maliyet etiketinin büyük bir olasılıkla satış noktası olacak. LG G7 cep telefonu bu telefonlardan önemli ölçüde ücret alıyorsa, kulaklık jakı üzerinden daha yüksek kaliteli ses arayan ya da ultra geniş açılı kamera lensini seven kullanıcılar için cazip bir cazibeye sahip olabilir. Telefon, V30S ThinQ cihazına entegre edilen şirketin AI Cam'ını çentik kadar güzel bir şekilde ve Google Asistan'a adanmış bir düğme olarak işler.

1 şey için, birkaç akıllı telefon şirketi, yenilikçilik adına bahçelerini dikmekle meşgulken, LG, kulaklık jakının tutulması ve Google Asistan'ın yeni adanmış olması sayesinde Google Asistan'ı başlatması gibi G7 ile bazı önemli müşteri alternatifleri yaptı. AI düğmesi, bir Bixby tarzı ev içi AI yerine.

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları