Ana İçeriğe Geç »

LG V20 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Şimdi, daha fazla yerleştirme ve taşınabilir hotspot'a dokunun. Görüyorum ki, LG V20 hücresel cep telefonunuzdan diyaloğunuz hiç kimseye ait değil ve bunu tamamlamak için çoğunlukla doğru forum olup olmadığını bilmiyorum. Bu telefonda bir açıklama yapmak istiyorum. Güney Kore'nin en önemli akıllı telefon üreten kuruluşu olan LG, üst düzey akıllı telefonu

 

LG V20'yi Hint sektöründe tanıttı. Google Pixel akıllı telefonunuzun yanı sıra, LG V20 cep telefonu bir numaralı Android 7. 0 Nougat akıllı telefonu. Büyük olasılıkla LG Üreticiin 60000'ün altında mükemmel bir akıllı telefon. LG V20, olağanüstü ses işlevselliği ile birlikte yüksek kalitede uzun süreli cep telefonu isteyen herkes için çoğunlukla iyi bir cihazdır ancak hiçbir su yalıtımı ve kablosuz şarj olmaz. Kısacası, LG V20 Kılıf cep telefonu değeri birçok millet için oldukça dik-fiyatlı olabilir. Ardından, LG V20 gerçekten de faydalı bir telefon. Telefon, tekrar için çift kamera ile gelecek ve başta Apple vermek için değil belli başlı.

 

LG V5 ve V10'da yaptı. Digicam'a gelince, 16MP geleneksel endüstri perspektifli dijital kamera ve 8MP dijital kamera yüz otuz beş derece süper geniş açılı dijital kamera taşıyor. Arka kısımda 8 megapiksellik bir dijital fotoğraf makinesine sahip olan cep telefonu paketleri, bir tanesine ek olarak yakın. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC, 3G ve 4G yer alıyor. 2915 mAh çıkarılabilir olmayan bir pil ile destekleniyor

 

Cep telefonunu arayarak bir AT & T onarım merkezine gitmesini sağladı. Bu mobil, Dünyanın Birinci Dört Digicam Smartphone unvanını elinde tutuyor. Çift ön ve arka arka kameralar bulunuyor. Bu bütçe telefonu zaten gerekli pek çok uygulamayı yüklemiş durumda. Gerçekten tasarım özellikleri biraz daha çekici hale getiren hafif ağırlıklı bir akıllı telefon.

Kamera Mükemmel kalite Xiaomi Redmi'den daha iyidir 3. Farklı fiyatlarla 16 GB ve 32 GB dahili depolama alanında kullanılabilir. LG G5'in modüler tasarımı kadar dikkat çekici değil, fakat çıkarılabilir bir metal cep telefonu görmek nadiren görülüyor. Yan taraftaki özel bir butona bastığınızda söner. Bununla hiçbir şey yanlış gidemedi, eminim.

Cep telefonunuzun hiçbir şekilde taviz vermeden uzun süre dayanmasını istiyorsanız, iPhone yedi artı yoludur. IPhone, ömrü boyunca kalite verimliliğine sahip olma eğilimindedir. Benzer şekilde, biri iPhone 6'ya sahipse veya çevrenizdeki en sonuncusu varsa, operasyon hakkında kendisine sorun.

 

iPhone 7 spor muhteşem bir dijital kamera sensörü ve yazılımı mükemmel örme olduğunu. Cep telefonunun önü BlackBerry Z10'u andırıyor, ancak yine, dikdörtgen plakaya ekran koymanın çok yolu var. Parmak izi algılayıcısı, telefondaki arkadaki güç düğmesi olarak iki katına çıkar.

 

Gerçekten tıklanabilir bir düğmedir, ancak cep telefonunu hızla uyandırmak ve kilidini açmak için parmağınızı üzerinde durabilirsiniz. LG V20 Kılıfları cep telefonu, 5.7 ekrana sahip ve Android V7 üzerinde çalışıyor. Teknik direktör, bir yıl sonra hemen bir cep telefonunu gözden geçirmez. İki değilse bir hafta boyunca kullanıyorlar ve fikirlerini veriyorlar. Etrafınızda bir yaşındaki Samsung cep telefonuna sahip bir kullanıcı varsa, ona genel olarak digicam ve mobilin kendisiyle ilgili performansını sor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları