Ana İçeriğe Geç »

LG V30 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

LG V30 özellikle dizaynı açısından otoritelerden tam not alan bir dış tasarıma sahip. LG G6 modeliyle telefon tasarımlarına önem vermeye başladığının sinyalini veren firma bu modeldeki tasarımıyla bu işi direk olarak önemsediğini kanıtlamış durumdadır. Bu bağlamda düşündüğümüz zaman Cuzdanpazari.com’un her zaman dikkat çektiği üzere LG V30 kılıf ve kapak kullanımı konusunda boş bırakmaya gelmeyen bir telefondur diyebiliriz. Zira özellikle ekran ve dış kapak tasarımlarında yapılan değişiklikler neticesinde LG V30 ister istemez daha da hassaslaşan bir telefon modeli olmuştur. LG firması televizyon üretiminde OLED teknolojisini tercih etmesine karşın LG V30’dan önceki modellerde LCD panel kullanımını tercih etse de LG V30’da bu kez kullanılan ekranın OLED teknolojisi taşıdığını görmekteyiz. Bu açıdan da önceki LG akıllı telefon modellerine göre daha iyi bir görüntü kalitesi veren LG V30’un bu yeni dizaynına uygun kılıf ve kapak tasarımları da anında çalışılmaya başlandı. LG V30 kılıf ve kapak kullanımı konusunda diğer birçok markanın akıllı telefon modellerinde olduğu gibi Cuzdanpazari.com tarafından kesinlikle kılıf ve kapak kullanımına ihtiyaç duyan bir model olarak görülüyor. Zira LG V30 önceki modellerde olmayan birçok yeni ekran ve tasarım özellikleriyle her zamankinden daha çok korunmaya muhtaç bir LG modeli olarak karşımıza çıkıyor. LG V30 kılıf ve kapak üreticileri telefon piyasaya çıktığı andan itibaren harekete geçmiş ve gerekli tasarım ve üretimlerini hazırlamaya başlamışlardır. LG markasını genel olarak tercih eden insanların daha uzun süreli performans arayışı içinde olduğunu söyleyebileceğimiz piyasa durumunda LG V30 kılıf ve kapaklarının bu model için en çok satın alınan aksesuarlar olacağı henüz telefon piyasaya çıkmadan belliydi diyebiliriz.

Teknik ve performansa dayalı özelliklerde de LG’nin zirve yaptığı bir telefon modeli olan V30’un 64 GB ve 128 GB hafıza seçeneklerinin yanında 4 GB ram’e sahip olması ve Snapdragon 835 Soc. İşlemci kullanımıyla beraber piyasaya çıkması uzun süreli ve performansa dayalı akıllı telefon tercihi yapan kişiler için sevindirici bir durum diyebiliriz. Satış fiyatına göre sağladığı ve sağlama potansiyeli taşıdığı performanslarla LG V30’un firmayı akıllı telefon piyasasında ayakta tutacağını söyleyebiliriz. Türkiye satış fiyatı henüz net olmayan LG V30’un ABD için tahmin edilen satış fiyatının 699 ABD doları olması, Türkiye’deki alıcılarında kafalarında bir fiyat fikri oluşturuyor.

LG V30 ‘un tasarımındaki değişikliklerin yanında Avrupa pazarı için 4 renk seçeneği ile geleceği dedikoduları da gündemde. Bu renk seçenekleri ile gelmesi durumunda LG V30 kılıf ve kapak tercihlerinin de bu yönde çeşitlilik arz edeceğini söyleyebiliriz. Cuzdanpazari.com olarak LG V30’un renk seçimine önem veren akıllı telefon kullanıcılarına önerimiz ince silikon kılıfları tercih etmeleri yönünde olacaktır. Ancak benim için güvenlik birinci planda diyen kullanıcılar sert kapakları kullanmayı tercih edebilirler. Bunun yanında kılıflar ve kapaklar kullanımını konusunda çeşitlilik seven kişilerin zaten birden fazla çeşit, renk ve desende kılıfları envanterlerine ekleyeceğini tahmin ediyoruz

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları