Ana İçeriğe Geç »

Nokia 3 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Terrapin, Nokia 3 Kılıf için çok çeşitli örnekler sunar. Tüm durumlar, en yüksek kaliteli malzemelerden hazırlanmıştır ve Nokia 3'ü tamamen eşleştirmek için yapılmıştır. Dolayısıyla, tek birinin, Nokia'ya 3 çevrimiçi durum hakkında yatırım yapması gerekecek. Yani Nokia 3 Kapakları ve koşulları mı arıyorsunuz? Hızlı ve Ücretsiz Lokum 32 Nokta Mağazasında tüm Nokia 3 Örneklerimiz ve Kılıflarımızın teslimatı. Telefon örnekleri çok çeşitli komponentlerden, çoğunlukla güçlü, koruyucu çeşit plastik veya deri malzemeden yapılır. Sugeçirmez Şok Dayanıklı Koşullar ve Bisiklet, iPhone, iPad, Samsung Galaxy ve diğer akıllı telefonlar için üreticileri üretmektedir. Firma 1 adet pil takımı, tekli hoparlör ve kickstand'la birlikte entegre LED'ler ile farklı kapaklar sunmaktadır. (Bildirimler için herhangi bir renk veya desen göstermek üzere yapılandırılabilir). Nokia altı şirketi aynı zamanda 4G LTE yardımı ile gelir ve Band 41 hariç Hindistan'daki büyük grupların üçünü kapsayan LTE için bantları için yardım içerir. Büyük ve düşük fiyatlı, ancak en büyük Nokia 3 kapak, vaka kullanmanızı önerir. Kapak seçimimiz, renkleri ve stilleri geniş bir yelpazede mevcuttur ve bunları herhangi bir gadget meraklısı için en iyi hediye olarak üretir. Cihazınızı korumak için dayanıklı bir ağır hizmet örtüsü olup olmadığınızı ya da telefonunuzu tamamlayan daha incelikli bir şey olup olmadığınız önemli değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel Nokia 3 Kılıfları kapakları sunuyoruz.

 

Farklı telefon kapakları çeşitleri mevcuttur ve özelliklerine göre yatırım yapabilirsiniz. Nokia parçanızı iltifat için koruyabilen telefon aksesuarlarını ortaya çıkarmaya yardımcı oluruz - kırılmaz ekran, kırılmaz arka kapak ve kırılmaz mobil kutu. Buna ek olarak, açıkça Koruma altına alınan ürün grubumuz için, en azından, satın alma belgesi ile ürünün elde edilmesinin kanıtı ve zarar görme imkânı sağlayacak en azından sizleri aramamızı isteriz; belki de Ürün bize. Özel ürünler için, garanti kapsamının çözüm kaydı şartına bağlı olduğu ürün paketinde, ambalaj ekinde veya ürünle birlikte teslim edilen diğer malzemeler talep edebiliriz. Bu bağlamda, örneğin hasar gören davanızın bir fotoğrafını göndermenizi, garanti kapsamı doğrulaması için ürününüzü bize geri göndermenizi, ürünün satın alınması için makbuzunuzun bir fotoğrafını göndermenizi veya bu gibi diğer belgeleri sağlamanızı isteyebiliriz

Talebiniz üzerindeki garanti kapsamının geçerliliğine karar vermemiz için bize izin verin. Üstün koruyucu telefon kapağı, pahalı telefonunuzu, ürünün gösterisini azaltmadan zararlardan korur. Size en uygun Moda Noktalı Son Ultra Zayıf Yumuşak Silikon Arka Kapak Kapağı sunar. Telefonunuz için şeffaf arka kapağı açın. ancak olayın keşfedilmesinden sonra 48 saat içinde ideal bir. Soyut tasarımlardan açıklamaları yapan kapaklara kadar hepsine sahibiz. Şimdi, 100'lü çeşitli kapak tasarımlarıyla göz atmanın zamanı geldi. Bu kamerayı savunmak için Tasarımcı, kauçuk, deri, plastik, metalden üretilen kapak veya kauçuk kapak basılı, şeffaf. Bu kadar dehşet verici anı yaşıyoruz, akıllı telefonumuzda bir saniyenin yalnızca bir kısmı için elini kolumuzu kaybediyor; sadece kapağınızın olmasını dilemek için çaresizce yere düşüyor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları