Ana İçeriğe Geç »

Nokia 5 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

İşte en iyi Nokia 5 kılıfları, cep telefonunuzu koruyan tüm hayati fonksiyonları övünen bir özet. Mükemmel bir Nokia 5 kılıf modaya uygun, sağlam ve şık olmalı. Neyse ki, toz ve çizilmelere karşı koyan ve cep telefonunuzu koruyan koruyucu silikon durumları ve kılıfları var. Nokia 5 söz konusu olduğunda durum aynı çünkü gerçekte bir şekilde bunun kavisli profilinden ve elbette daha küçük ekrandan dolayı 6'dan daha iyi gibi görünüyor. Bu dava gerçekten üstün bir düşüncedir. Sanatçılarımız, herhangi bir zevki veya tercihi karşılayacak şık ve muhteşem görüntüler üretmeye çalışıyor; bizden seçebileceğiniz yüzlerce yaratıcı ve farklı kişisel telefon koşulları sunuyoruz. Bu durum, sıklıkla güncellenerek umutlarımıza yeni ve taze geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Cihazları için görünür. Pratik olarak koşullarımızın tamamı 24 saat içinde yapılır ve dünyanın dört bir yanındaki yaratıcı ve yetenekli sanatçıların özel ağımız tarafından tasarlanır. Nokia 5 kasalarımız ve aksesuar serimiz, kendisinden seçim yapabileceğiniz türden ve moda stillerden önemli bir ürün yelpazesine sahiptir. İç silikon göbeği, cihazınızın kazara düşmesi ihtimaline karşı amortisör olarak çalışır. Ne yazık ki, çift SIM sürümü yalnızca melez bir SIM / microSD tepsi bulunduğundan, Nokia 6'da böyle bir durum söz konusu değil; bu, aynı anda iki SIM kart ve bir microSD kartı kullanamayacağınız anlamına geliyor. Tüm elektronik cihazlarınızı kişiselleştirin ve form uyan maskeler, kapaklar ve kılıflarla koruyun. Her telefon modeli için yeni, şirin, canlı ve özel örneklerimiz var. Bu birinci sınıf telefon kasası Teleplus tarafından tasarlanmış ve bir öğedir – Teleplus.com.tr kişiselleştirme ile ilgilidir. Fermuarlı kapanma nedeniyle toz birikmesi olasılığı olmadığı için tozlu ortamlarda çalışan erkek ve kadınlar için en büyük taşıma çantası aslında. Dahası, ön plastik kapak ekranı su sıçramalarına, tozlara ve kirlerden korur ve bu durum seyahat, macera sporları ve diğer etkinlikler için ideal hale getirir. Telefonunuzun kasadan düşme olasılığı yok.

Krusell'in Klasik Çantası, kir ve lekelerden kapsamlı koruma sağlamak için Nokia 5 sabitler. Nokia 5 koşullarını kontrol edin. Dayanıklı silikon örneklerinden deri kılıflarına kadar çeşitli Nokia 5800 vaka alternatifleri bulunmaktadır. Doku çok pürüzlü değil, fakat telefondan üstün bir tutuş sağlayacak kadar iyi değil, Nokia beş için kaymaz dokulu ve gerçekten zor durumda olan bu model, ultra hafif tasarım ve en ince profili spor yapıyor. Telefonunuzun kapağına bir bükün verin - sert bir kaplamayla birlikte sert dokulu kaplamayı işlevsel kılan bir tarz elde edin  Durum benim iPhone 6 ile rahat uyuyor. Baskı mükemmel bir üst kalitedir. Bu dava, sahip olduğum tüm şartlar karşısında en çok yorum alan oldu. Normalde komik durumlar yaşar ve nadiren onları değiştiririm, ancak sekiz ay önce satın aldığım için verdiğim bu özel durum. Değer için bu durum harika! Telefonumu birkaç örnek düşürdüm (yalnızca dünyadaki en kötü tereyağı çocuğuma sahibim) ve diğer davam gibi düşürülürse ekranı korumazdım.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları