Ana İçeriğe Geç »

Nokia 6 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Hemen şahane harika koruma için bu şirin, şık, şık Nokia 6 kılıf takın. Başka bir durumda, HMD International, ilk Android telefonunu başlatması için MWC'ye kadar beklemedi. Şimdi gösterme zamanı. Gerçek bir tasarımcı vakasına yatırım yapın, yalnızca süper koruyucu değil aynı zamanda güçlü ve güzel Telefonunuzun görünümünü de geliştirir. Gerçek bir Tasarımcı Markalı Vaka Oluşturma TM vaka, sadece süper koruyucu değil aynı zamanda Telefonunuzun görünümünü de geliştirir. Küçük ek öğeler ile ilgili olarak, yakışıklı yükseltilmiş ses yeteneği, Dolby Atmos için ayrılmış yoğunlaştırıcılar ile gelişmiş bir gün ışığı algılanabilirlik için kapalı gösteri polarizörü, ve şaşkınlık, şok - Android 7. Nougat dışına kapsayan bir çift hoparlör programı spor. Açık hava ve maceralar için aktif stil durumları stili.

Zırh-X, IP68 koruma, 6 darbe sağlam koruma koşulları, altı balık gözü koşulları ve daha fazlasıyla en iyi 6 su geçirmez koşula sahiptir. Prim TPU Silikondan üretilen bu çanta, fonksiyonel ve makul. Bu sağlam Nokia 6 kutusu, telefonunuz için mükemmel düşük profil korumasıdır. Buna rağmen

Nokia 6 Kılıfları modern teknolojileri ile oluşturulmuştur ve Yine, Nokia 6 her Bu piyasalarda kademeli bir şekilde aşınmanın bir hali olacak ve yine de NOKIA markasının bazı krediler taşıdığını umuyoruz. Koruma Bu Nokia 6 kutusu, ultra yüksek performanslı, UV'ye karşı darbelere dayanıklı, kırılmaya dayanıklı güçlü sağlam TPU silikon Kılıf cildinden üretilmiştir. Kasadaki tüm küçültmeler özel olarak telefon için yapılır, tüm bağlantı noktaları ve düğmeler ve kamera delikleri görülebilir ve erişilebilir durumdadır.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları