Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C7 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Hatırlatma işleminden hemen sonra, Samsung bir exchange sistemi kurdu. İlk 7 turlu telefonların kullanıcıları, güncellenmiş bir Not 7 veya Samsung'un Galaxy C5 veya C7 telefonlarının tek birinin ticaretine girebilir. Tasarım cephesinde, Galaxy S7 Galaxy S6'dan (0 inçlik değere kadar) biraz daha dar. Hiç kimse, Samsung Galaxy C7'nin hassas mühendislik eğrilerini ortadan kaldıran bir dava istemiyor. Ancak bu 1 gerçekten onlara katkıda bulunuyor.

Size, Samsung Galaxy C7  için elde edilebilecek ideal şartları gösterecek bir kılavuz bir araya getirdik. Ve en büyüklerinden bazıları Samsung tarafından üretildiğinde, Speck ve Dog & Bone gibi kuruluşların da etkileyici başka çözümleri geliştiriyor. Buna rağmen Samsung, S7 Edge'e muazzam bir üç, 600 mAh pil ve küçük Galaxy C7'ye etkili 3000 mAh pil ekledi. Sözü edilen, altındaki örnekler sana ekstra meyve suyu verecektir. Ana kartınız, kapak içinde güvenli bir şekilde oturur; bu durumda, durum, bir dokunuş sınıfı ve bir görev duygusuyla Galaxy C7 ve S7 Plus sıkıca sarılır.

Samsung Galaxy C7 Kılıf için Moko İnce Katlama Kılıfı. Durum işlevsellik ve büyüleyici stili bir karışımıdır. Samsung Galaxy C7 Kılıfları için Savyou Üç Katlı İnce Kılıf .. Katlanabilir bir sabit kutudan bekleyebileceğiniz her şey: çok yönlü bir koruma, bağlantı noktalarına ve düğmelere doğrudan erişim, standa katlanma özelliği. Dev perakende satıcısı Amazon, her çeşit Samsung Galaxy Tab koşulları ve aksesuarları arasında en büyük seçkiyi sunar.

Kişiselleştirilmiş Samsung Galaxy Instances, yalnızca iyi değil, aynı zamanda dayanıklı ve dayanıklı olan en iyi kalitedir. Yeni Samsung Galaxy C7'yi seviyor musun? Bu davayı, hayal ettiğimden daha iyi seviyorum, ancak lütfen samsung galaxy note 3'ün örneklerini üstlenmeye başlamalıydınız.

Traveller tampon kapağı özellikle Samsung Galaxy C7 için tasarlanmıştır ve telefonunuzun kullanımını maksimize etmek gerçekten ekran olmasına rağmen telefonunuzu korumanıza izin verir. Samsung Galaxy C7 için özel ve göz alıcı bir özellik oluşturuyoruz. Gerçek ahşap, deniz kabuklarından ve müthiş kombinasyonlardan oluşan koleksiyonlara sahibiz. Etkileyici C7 niteliklerin tamamıyla doludur.

Galaxy Tab kapaklarının tanınmış dizilerinden birinde, klasik haritayı andıran bir stil bulunan folyo çantası geliyor. Eşsiz bir Galaxy S8 çantası. Rsavell tarafından hazırlanan Samsung Galaxy C7.

Smartcase, geliştirilmiş ve Galaxy C7 cihazınıza özellik katacak, mikro-mühendislik özellikli akıllı teknoloji içeriyor. Öyleyse, harika bir Samsung Galaxy C5 çalışması istiyorsanız, harika önerilerde bulunun. Bu listede bulunan davaların miktarı Samsung'un kendisi.

Galaxy C7 için Samsung'un kendi pil kutusu büyük olasılıkla herhangi bir kullanıcı için en iyi seçimdir, ancak bir masraftan gelmektedir. Pil Takımı Son derece etkili, taşınabilir bir şarj cihazı, yalnızca Galaxy C5 veya C7 kenarınızı şarj etmekle değil şarj olurken de son derece hızlıdır.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları