Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy C9 Pro Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Galaxy C9 veya C Pro herhangi bir korkuya gerek kalmaksızın ıslak yüzeylere yerleştirebilirsiniz. Sonunda, Galaxy S8'in bugüne kadar üretilen en harika Android telefonu ve Samsung'un ürettiği kadar korkunç olduğunu düşünüyorum.

Samsung Galaxy C Pro İnceleme Samsung'un yeni tasarımı amiral gemisi Samsung Galaxy C9 , test merkezimizin konuğu oldu. Galaxy C9 ve Galaxy C9 Pro , en son Android Marshmallow OS'den güç almaktadır. Bu, kullanmadığınız uygulamalardan pil tüketimini önemli derecede azaltıyor ve Now on Tap gibi yeni işlevler-bir sonraki hamlenizi bekleyen dahi teknolojiler. En yeni akıllı telefonlar, tabletler veya Mobil Geniş Bant cihazları hakkında bilgi arıyorsanız, uygun yere geldiniz demektir.

T-Mobile'ın ayrıca Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge Plus ve Galaxy S6 Edge Android'in altı tane .1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı. SIM-kesinlikle ücretsiz uzak gitmek istiyorsanız, taşıyıcılar tek bir kapalı ödemek zorunda olacak 1.. Samsung Galaxy S'yi altı Mobile Hotspot olarak ayarlamak için interaktif bir rehber, böylece bilgi bağlantınızı diğer cihazlarla paylaşabilirsiniz. Samsung Galaxy C9 Pro Kılıf

Yıldız kamera özelliği: Birkaç akıllı telefon resimleri veya videoları Samsung Galaxy S akıllı telefondaki videolara kıyasla berrak ve berrak olarak alıyor. Bunlar, güzel görüntüler, muhteşem tasarım ve mükemmel genel performans ile şimdi doğru satın alabileceğiniz en iyi Android telefonlardır. Geçen yıl Samsung, daha küçük boyutlu Galaxy C9 ve daha büyük bir C9 Pro varyantı sunarken Galaxy S8 ve S8 + 'lerin her biri kenar ekran kullandı ve uygulama geliştirildi ve telefonun bir gün olarak kullanılmasını sağlayan düzgün yeni hile var Günlük sürücüye. Samsung Galaxy C9 Pro Kılıfları

Galaxy S7 Edge, hızlı çalışması ve geniş saklama özelliği nedeniyle en iyi seçenektir ve Ghostek, ayrıntılarınızı ve dijital araçlarınızı korumak için çeşitli Galaxy S7 Edge telefon kutuları içerir. S8, en yakın gelecekteki dayanıklı akıllı telefonlardan biridir. Samsung Nisan ayı güvenlik düzeltme eki, çeşitli Nougat destekli cihazlara Galaxy C9, Galaxy C9 Pro ve çok daha fazlası) yayıldı ve Android Marshmallow tarafından desteklenen cihazlara da el attı.

Samsung Galaxy Note dördüncü ve Samsung Galaxy Note Edge Marshmallow güncellemeleri şimdi düzgün bir şekilde kullanıma sunuldu. Avusturalyalı taşıyıcı Optus, Android Marshmallow güncellemelerini Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus'a da dağıttı. Elbette bu durum, Galaxy S7 veya Galaxy S6'ya sahip olan herhangi birisine aşina olacak.

Şirketin kötü yollanmayan Galaxy Note 7 hakkındaki soruşturmasının sonuçlarına basmak için konuşan Samsung'un mobil şefi Koh Dong-jin, şirketin Galaxy Note serisi akıllı telefonlar ve cihazları geliştirmeye, üretmeye ve satmaya devam edeceğini doğruladı. Galaxy S8 iyi bir telefon ve tüm birinci sınıf akıllı telefonlar için yeni bir standart belirliyor. Çoğu, daha önce Not telefonlarının tekrarlamalarını ve o sırada mevcut olan Galaxy telefonları nasıl karşılaştırdıklarına dayanıyordu.

Bir akıllı telefon veya tablet gibi bir mobil cihazla Kablosuz ağlarla çalışmaya ilişkin bilgi ve gerçekler. Verizon Net bağlantınızı Samsung Galaxy S6 ve S6 kenarındaki diğer cihazlarla Mobil Kablosuz Erişim Noktası veya bağlı modem bağlantısı kullanarak paylaşmak için çalışın.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları