Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy J3 Pro Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Samsung, Galaxy J3 Pro'yu Türkiye 'de tanıttı ve ilginç bir şekilde, Haziran 2016'da tekrar duyurulanla aynı cihaz değil, ardından da '2017' etiketi gelmiyor. Bu, gelişmekte olan piyasalarda sağlanan harcama bütçesidir ve görünüşe göre şirket, bütçeli telefonları harcamak normalde Hintli akıllı telefon endüstrisinde en iyi bilinen bu telefonun Hintli akıllı telefon pazar yeri için harika olduğunu düşünüyor. 

MiniTurtle'nin PRO Impact kasası ile videoları veya filmleri rahatça izleyin. J3 Pro'daki kameralar arka taraf için 8MP'lik bir sensör ve ön tarafta 5MP'lik bir sensör bulunuyor. Diğer tüm özellikler ve işlevler aynı kalıyor ancak Samsung, Samsung'un Ultra Bilgi Tasarruf Modu (örneğin Z3 akıllı telefonda mevcut) ve S Bisiklet Modu (Galaxy J3 2016'da önceden yüklenmiş) gibi Türkiye için düzenlendi "özelliklerini kullanıyor. Ve şimdi bunları yeni android telefon samsung not 5'e indirmek istiyorum. Commuter Series'e güvenin - çok önemli bir telefonunuzun kalkanını korumak için önde giden Galaxy J3 (2016) / J3 V vaka. Kıvılcım Deri Kılıf, ithal deri ve inciyi seç Alt karıştırma yumruğu Bilgisayar kapaklı tasarım ve stil, ince kayma, hassas doku, olağanüstü görsel. Firma ayrıca kısa sürede amiral gemisi Galaxy S8'i ve Türkiyedeki Galaxy S8 + akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Her durumda, Galaxy pro şu an satışa hazır ve Paytm Mall internet sitesinde listeleniyor. Cihaz TL fiyatlandırılıyor. Sekiz, 490 ve uygun şimdi sadece Gold varyant elde edilebilir. 2600mAh batarya ile çalışan ve Android Lollipop'ta çalışan J3 Pro, özellikli bir telefondan akıllı telefona geçiş yapmak için avlananlar için ideal başlangıç ​​akıllı telefonu. Şarj kablosu, kutu üzerinde olduğu sürece iyi uyuyor. Benim önceki davam davanın masrafını kaldırmak zorunda kalacaktı. Çevrimiçi satın alma web sayfalarına bağlantılar da sunuyoruz, böylece onları çevrimiçi satın alabiliyoruz. Çift SIM J3 Pro, 4G LTE yardımı, Bluetooth dört, Wi-Fi 802.11 b/g/n ve GPS gibi bağlantı olanaklarına sahiptir. Diğer marka modellerin aksine, MiniTurtle'nin Zırhlı Yeniden Yükleme Kılıfı, uygun maliyetli ve dayanıklı bir kutu sunmak için geliştirilmiştir.

Android five.1 Lollipop, Galaxy J3 Pro'ya önceden kurulmuş olarak geliyor ve bunun da ötesinde, Samsung'un tamamen kişisel UI'larını alacaksınız. Galaxy J3 Pro, Çin için 700 TL (150 ABD doları) fiyat etiketi taşıyor ancak Hint potansiyelleri Rs ödeyecek. 8,490 ABD Doları (130 ABD Doları) ve sadece 6 Nisan'da Paytm aracılığıyla Siyah, Beyaz ve Beyaz renklerle satılacak. Galaxy J3 Pro, değer açısından, 2GB RAM ve 16GB dahili depolama alanına takılan 5 inç AMOLED HD ekran, 1.5GHz dört çekirdekli Spreadtrum işlemciye sahip. Samsung Galaxy J3 Pro Kılıfları

Spesifikasyonlar açısından, Galaxy J3 Pro, Micro SD kart üzerinden 128 GB'a genişletilebilen 5 GB HD AMOLED ekran, Spreadtrum'dan 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM + 16GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Telefonda f2.two diyafram değerine sahip 8MP arka kamera bulunuyor ve 5MP ön kamera var. Flip cüzdan, kredi kartlarını yerleştirmek için kullanılabilecek bölmelerden oluşur. Bu şık ve modaya uygun deri cüzdan, elinizdeki döküntüleri en aza indirir ve telefonun çizilmesini önlemek için yumuşak bir iç cilde sahiptir. Samsung Galaxy J3 Pro Kılıf

MyTrendy iPhone 10 yılı aşkın bir süredir müreffeh bir çevrimiçi perakendecidir. Galaxy J3'ünüz ile oynamayı ayarlayın ve trafik güncelleştirmeleri ya da HD Action Camera ile birlikte bir koçluk arkadaşı, bir bisiklet dizüstü bilgisayarı, seyahat navigasyon GPS'i haline getirin. Flip cüzdan 6 farklı renkte geliyor ve güvenilir, iyi yüksek kalite, sert malzeme oluşur.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları