Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy J5 Prime Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Galaxy S8 + 'ın S7 Edge ile kıyaslanması rafine edildi: ön ve arka kısımda yer alan dikiş S7 Edge'de biraz keskindi ve gerçekten S8 +' da çok daha pürüzsüzdü.

24 ay boyunca 80 TL tutarında bir Sekme ücreti harcayın ve yalnızca aylık plan ücretinizi harcarsınız. 24 ay boyunca 10 TL aydan sekmeye şarj edin ve yalnızca aylık program ücretinizi harcarsınız. 24 ay boyunca aylık 75 TL TL bir Sekme ücreti harcayın ve ardından yalnızca aylık strateji ücretinizi ödeyeceksiniz.

Saat 16: 00'dan hemen önce verilen telefonlar, tabletler ve Mobil Wi-Fi cihazlarında ertesi gün teslimatı (aksi belirtilmedikçe) sağlarız. Galaxy S7 ve S7 kenarı, elinizin avucunda rahatça eşleşen son derece ince tasarımlardaki büyük ekranları işler. Samsung, Galaxy S8'de Android'de tespit edilen çözümlerin çoğaltılmasını sağlayan kişisel uygulamalarının bir çiftini içeriyor. Samsung Galaxy J5 Prime Kılıf

Samsung Galaxy S8 akıllı telefon Mart 2017'de piyasaya çıktı. Bilgi alın: Samsung Galaxy S7 hem parmak izi mıknatıs hem de kaygan bir cehennem. Yeni Samsung Galaxy S7'niz için akıllıca bir seçim yapın ve tech21'in güvenliğini sağlayın.

Galaxy S8'in görünümü, Galaxy Note 7 ve Samsung Galaxy S7 kenarının bir inceliğidir. Kenar adının kaybolduğuna dikkat edin: Bir S8'e yatırım yaparsanız, Samsung'un kendine özgü eğimli kenar ekranıyla bir tanesi yaşıyorsunuz demektir, Çünkü çok daha geleneksel düz kenarlı ekrana bu sefer erişilemiyor. Çoğu Android akıllı telefonu, varsayılan fotoğraf saklama ve düzenleme yazılımı olarak Google Görsellerle çalışmaya başlamıştır. Samsung Galaxy S8, dışarıda dolaşmak için ideal bir akıllı telefon.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Android Nougat güncellemeleri cihazınıza en yeni güvenlik yamalarını getirmelidir. Samsung Galaxy Note 5 Android 6..1 Marshmallow güncellemesi şimdi dünyadaki cihazlara dağıtılıyor. Firma ayrıca Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge sürümleri için Marshmallow güncellemelerini yayınladı.

Samsung, yeni veya yenilenmiş bir cihazı size vereceğiz; ancak, 400 TL tutarında bir kesinti yapmanız gerekecek. Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için normal bir 1 yıl garanti verir. Samsung Galaxy, pazar yerinde gözlemlediğiniz bir şeyin aksine bir telefon. Samsung Galaxy J5 Prime Kılıfları

Suya dayanıklı Galaxy S7 ve S7 kenarı döküntüleri ve sıçramaları yönetebilir ve dünyanın ilk iki pikselli akıllı telefon kamerasıyla düşük ışık koşullarında dahi parlak resimleri yakalar. İşte Galaxy S8'in resmi lansmanının öncesinde, Çin'den bir video çekilen ve Galaxy S7 Edge ve iPhone'dan sonra Galaxy S8'in sahte bir birimini gösteren faktörler. Galaxy S7 Edge'den çok daha geride olan Galaxy Note 7'de olduğu gibi, aslında Galaxy Note 7'nin daha da zorlanmasını gerektiren, aslında daha zor bir eğri.

Görüntüleme bölgesi, önceki sürümlerden S7 ve S7 Edge'den%36 oranında geliştirildi. Veya, resim veya oyun için önemli ekrana sahip bir Samsung akıllı telefonunu tercih ediyorsanız, Samsung Galaxy S6 ve S7 Edge'in her biri, tüm widget'larınızı ve uygulamalarınızı hızlı ve basit bir şekilde görüntülemenizi sağlayan parlak, çift taraflı Quad-HD ekranlara sahip.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları