Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy J7 Core Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Cuzdanpazari.com olarak birçok marka ve model için yayınladığımız aksesuar ve telefon incelemelerine devam ediyoruz. Bu yazıda bahsedeceğimiz marka Samsung modeli ise Galaxy J7 Core olacak. Hem teknik özelliklere hem aksesuar seçimlerine değineceğimiz bu yazının aksesuar ayağında büyük bir bölümü Samsung Galaxy J7 Core kılıf ve kapakları oluşturacak. Bilindiği gibi kılıf ve kapak kullanımı bir akıllı telefonun fiziksel güvenliği açısından en önemli aksesuar kullanımlarını teşkil ediyor. Öncelikle Samsung’un her bütçeye hitap eden telefonları üretmeye devam etmesini sevindirici bir gelişme olarak gördüğümüzü söyleyerek başlayalım. Zira artık birçok telefon markası gereğinden fazla fiyat aralıklarında modeller çıkarmaya başladı. Bu noktada Samsung Galaxy J7 Core bir önceki seneden muadili diyebileceğimiz Samsung Galaxy J7 2016’ın halefi olarak nitelendiriliyor. Kamera, işlemci ve batarya ömrü konusunda selefi Samsung Galaxy J7 2016’ya göre daha iyi performanslar sağlayan

Samsung Galaxy J7 Core kılıf ve kapak konusunda da yeni tasarımlar ve modellerle piyasaya çıkmış oldu. Aynı yıl çıkan diğer J serisi Samsung Galaxy ürünleri içinde fiyat / performans canavarı olarak nitelendirebileceğimiz bir akıllı telefon olan Samsung Galaxy J7 Core’un güvenliğini sağlamak da akıllı telefon kullanıcılarının önem verdiği bir konu oluyor. Her ne kadar akıllı telefonlarımızı pür dikkat kullanmaya çalışsak da kimi zaman elimizde olmayan sebeplerle bazı düşmeler veya çarpmalar meydana gelebiliyor. Bu düşme ve çarpmalardan en az hasarlı kurtulmak için de en gerekli aksesuarlar şüphesiz kılıflar ve kapaklar olarak öne çıkıyor. Samsung Galaxy J7 Core’un geçen sene ki eş değer modeline göre kasa malzemesinde farklı bir tercih yapıldığını söyleyelim. Peki bu farklılık nedir? Samsung Galaxy J7 2016’da kullanılan metal kasa yerine Samsung Galaxy J7 Core’un kasası poli-karbonat malzemeden seçilmiş. İki kasa tipinin de başına gelecek kazaların oluş biçimine göre farklı avantajları olsa da Samsung Galaxy J7 Core’un kasa güvenliği açısından daha riskli bir konumda olduğunu söylemek mümkün.  Bunun yanında Samsung Galaxy J7 Core kamera, işlemci, ram ve hafıza seçenekleri gibi konularda daha sağlam bir performansa sahip diyebiliriz. Ayrıca daha iyi ekran görüntüsü verdiği de rahatlıkla gözlemlenebilir. Ancak eklenen her iyi özellik bir bakıma akıllı telefona daha çok hassaslık getiriyor diyebiliriz.

Cuzdanpazari.com’da daha önceki marka ve modeller için belirtildiği gibi bu hassasiyetlere karşı akıllı telefonları fiziksel olarak güvenliğe alacak en önemli aksesuarlar kılıflar ve kapaklar oluyor. Günlük hayatımızı gözümüzün önüne getirdiğimizde akıllı telefonların sadece bir günlük süreç içerisinde bile birden çok düşme, darbe alma ve yoğun sıvı teması gibi tehlikeler geçirdiğini fark edebiliriz. Bu nedenle oluşabilecek zararların boyutlarının da kimi zaman telafisi olmayacak derecede olduğunu bilmekteyiz. O nedenledir ki akıllı telefon kullanıcılarının aksesuar seçimlerinde her zaman zirvede yer alan ürünler kılıflar ve kapaklar olmuştur. Her ne kadar daha düşük bütçeli akıllı telefon alış-verişi için üretilmiş olsa da Samsung Galaxy J7 Core’un teknik özellikleri ve fiyatı kılıf ve kapak satın almayı çoktan hak etmiş gibi görünüyor. Özellikle performansı ile öne çıkan Samsung Galaxy J7 Core kılıf ve kapak kullanımı ile desteklendiğinde bu performansını uzun süreler sürdürme potansiyelini de fazlasıyla taşıyor. Cuzdanpazari.com olarak kılıf ve kapak kullanımını bir kez daha vurguluyor ve tavsiye ediyoruz. 

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları