Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy J7 Max Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Esas durumda kayıp ya da çalıntı olduğundan, tüm bilgilerin istenmeyen ellere geçebilir. Yekpare metal tasarım kaplı, Samsung Galaxy J7 Max 5.5-inç full HD Super-2.5 D kavisli cam tasarım ve stil ile göstermek AMOLED. Bu cüzdan durumda perakendeci fişleri, kartları veya acil nakit kart yuvası ile birlikte geliyor. Bu şık telefona Kılıf, kapak mükemmel bir maç için mobil ve parlak deri yüzeyi üzerinde yapılır daha parlak görünüyor ekler. Silikon cüzdan kılıf kapak ve düzenli olarak çoğalmaya cihazınızda çizikler ve hasarlar izlerken ızdırap ve acı çekemnizden kendinizi kurtarmak için kılıf kullanın.

Sadece madde isimleri hepsi çok daha iyi yuvarlak olan yeterince kafa karıştırıcı değil diye Galaxy J7 Max aslında iki kez kuzeni ile 32 GB dahili depolama alanı sunuyor olsa da, Galaxy J7 Max Darbelerden Koruyacak Kırılmaz cam çeşitleri muhtemelen sağlam bir telefon veya temperlenmiş bir cam kaza sonucu düşme ya da düşünceye karşı savunmak için Galaxy j7 Max sarmak korumak istiyoruz. Ellerinizi hem de bir yüzey üzerinde telefon yerleştirdiğinizde bu durum da kavrama ile yardımcı olur. Bu arka kapak telefonun çizik & uygulama & davanın kaldırılması boyunca izlerine karşı güvenli silikon malzemeden üretilmiştir.

Arka Kapak akıllı telefonunuz için yumuşak ve mantıklı bir koruma temin etmek için Silikon bir durumdur. Doğru kesik durumda telefon vücut her tarafı koruyan yakından vücut uyum sağlamak. Tam Type-C USB bağlantı bir kez telefonu şarj etmek için, her iki durumda olsun. İPhone, iPad, Samsung Galaxy ve diğer akıllı telefon için su geçirmez Darbeye Durumlar Ve Bisiklet Bağlar Üreticisi. Teleplus Kılıfları ile telefonunuz ellerini rahat hissediyor zor bir durumda teslim etmek görünür. Darbe Emicili ile su geçirmez çeşitli durumlarda koruyucu darbeye dayanıklı, artık macera için kendi dişli tarzı. Derin, koyu renk şık bir görünüm verir ve bu durumda sadeliği rakipsiz olduğunu gerçekten hissediyorum.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları