Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy Note 8 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Galaxy S8 Plus'a benziyor, arkadaki Infinity ekranı ve parmak izi tarayıcısı var. en yeni render'ın size her açıdan Note 8'i gösterdiğini düşünerek dedikodularımıza ait tüm eski görüntüleri topladık. Bu görüntüler, tüm ekran önleri ve arkadaki bir çift kamera ayarı gibi tüm açılardan 8 8 ‘de gösteriyor ve ardından bir parmak izi sensörü var ve bunlar Blass'tan gelen fotoğraflarla neredeyse aynı. Slashleaks tasarım sızıntılarını destekleyen ek destek ve Evan Blass sızıntıları, durum üreticilerine sunulan ayrıntılardan hazırlanan BGR'den bazı son derece temiz görüntüler. Ek keşfetmek için altında görünün. Cihazdaki tek pürüz, Samsung'un gerçekten çok daha fazla düşünmesi gereken arka kamera sensörü. Öte yandan, Koreli teknoloji devi, Not 8'deki faktörleri değiştirecekmiş gibi görünüyor. Günümüzde, bazı durum, pipetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Uçtan uca ekran, maliyet önü olmayan bir düğme ile harmanlanır. Galaxy S8 ve S8 +, tasarım ve stil açısından muhteşem cihazlardır. Öte yandan, 2017, özellikle tasarım ve stil açısından, mobil cihazların yeni bir çağa girmesini bekliyor. Gerçekten de Galaksi Not 7'nin fiyaskosu doğru şekilde hatırlanıyor ve her ikisi de gelir ve itibar açısından Samsung'a zarar veriyor. Kore teknoloji devlerinin bu yıl için çok şey yapması lazım. Lansmanına yaklaştıkça, Samsung Galaxy Note 8 söylenti fabrikasının tipik bir özelliği haline geldi.

Sözde Galaxy Note sekmesinin ekranı, bu yılın başlarında şirketin Galaxy S markalı amiral gemisi serisinde sunulan 18.5: 9 en-boy oranıyla aynı görünüme sahip olacak ve görünüşte hacminin altında görünen şekilde fiziksel Bixby düğmesi de geçerli olacak gibi görünüyor. Telefonun tuşlarını, kasanın sol kenarının yanında. Bu yazının altındaki galeride görülebilen yeni görüntüler, yakında çıkacak olan dolabın, Galaxy S8 ve Galaxy S8'in pratik olarak ön çerçeve-son derece daha az tasarım ve Infinity Show'u başaracağını belirterek yakın görünmesini sağlıyor. Artı. Samsung Galaxy Note 8 Kılıfları, şimdi sadece daha önce MobileFun tarafından duyurulan Koruyucu durumların Olixar serisinin resmi davada görüldü. Şirket, tasarım ve stil hazırlama safhasından çok uzak olduğu için, parmak izi sensörünü arkaya bakan kameranın hemen yanında taşımaktan başka seçeneği yoktu.

Buna rağmen, teknolojilerin hazır olmadığını bulduktan hemen sonra, Samsung bir fiziksel algılayıcı kullanmak zorunda kaldı. Samsung'un, bu yılın başlarında Galaxy S8'in ekranında pişmiş bir parmak izi algılayıcısı bulma konusunda işlev gördüğü belirtildi. Şu an Samsung Galaxy Note 8 Kılıf sızıntıları, arkadan bir parmak izi algılayıcısı ile birlikte çift arka kamera ayarında ima etti ve kasanın tasarımı ve stili aynı şeyi teyit ediyor. En güncel sızıntı, akıllı telefonun yapısı ve stili hakkında net bir konsept oluşturuyor. Kılıflar cihazın arka paneline ve kameranın kesiklerine bakmaktadır. İddia Edilen Samsung Galaxy Note 8 telefon durumu hat üzerinde görüldü. Muhtemelen bunlar dikey bir çift kamera gösterdiklerini ve neredeyse tüm diğer sızıntıları ve görüntüleri yatay bir düzenek gösterdiklerini göreceğimiz değiller. Galaxy Note 8 inin bazı bölümlerini gösteren Poyoco Tech'ten bir sızıntı da oldu. Bu görüntüler aynı zamanda arkadaki çift kamera, yanında parmak izi yok ve S8 ve S8 + gibi neredeyse tüm ekranlı bir cepheye sahip.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları