Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S8 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Bu cihazda, büyük bir RAM ve ROM, muazzam Pil, yüksek kaliteli ekran, daha hızlı işlemci ve çift kamera alacaksınız. Aşağıdaki Samsung Galaxy S8 telefonunun tüm özelliklerine bir gözatın. 'Meyve' aygıtı, normal bir iPhone'a benziyor ve eski 'meyve' modellerini anımsatıyor. Şık, şirin ve telefonun ev düğmesinde parmak izi algılayıcıya sahip ince bir alet. Adım 2 Sisteminiz bağlandıktan sonra, ana yazılım arayüzünün en üstündeki

Müzik sekmesini tıklayın, bu sizi müzik penceresine götürür, pencerede Ekle> Dosya veya klasör ekle'yi kesinlikle tıklarsınız. Bunların herhangi birine tıkladığınızda, bilgisayarınızdan içe aktarılacak şarkıları seçebileceğiniz bir tarayıcı penceresi açılacaktır. Ayrıca müzik dosyalarını bilgisayarınızdan Samsung Galaxy S8 ünitesine sürükleyip bırakabilirsiniz. Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için makinenize çerezler yerleştirdik. Daha fazla bilgi burada bulabilirsiniz. Adım 4 Hedef ürününüzü seçtikten sonra, eski telefonunuzdan yeni

Samsung Galaxy S8 Kılıf ürününüze aktarılacak içeriği belirtmeniz istenebilir; varsayılan olarak tüm içerik kontrol edilir, ancak aktarmaya ihtiyaç duymadığınız içeriğin işaretini kaldırabilirsiniz . Aktar'a tıklayın ve cihazlarınızın işlem boyunca bağlı olduğundan emin olun. Böylece, eski telefonunuzdan yeni Samsung Galaxy S8 cihazınızdaki kişileri, resimleri, müzik parçalarını ve daha fazla dosyayı aktarabilirsiniz.

Şimdi cihazınızı kablosuz şarj cihazıyla şarj etme deneyiminizin keyfini çıkarın ve aygıtınızı duvar şarj cihazına veya bir USB portuna takmanıza gerek kalmaz. Bu en iyi Samsung Galaxy S8 / S8 Plus Kablosuz Şarj Cihazı'nın çekici tasarımı, cihaz şarj modundayken telefonunuzun işlevlerine kolayca erişmenizi sağlar. Yeni akıllı telefon ürünlerini lansman gününe çıkarmanın en iyi yolu ön sipariş vererek yeni Edge'ı Nisan sürümünde kaydetmek için en iyi yoldur. Dünyanın en büyük taşıyıcıları, MWC'de resmi olarak piyasaya sunulmadan kısa süre önce duyurulması muhtemel olan Samsung S8 Kılıfları Ön Tanımlamalarını sunuyorlar.

Dünya çapında zaten hazır olan, Vodafone, Rogers ve diğerleri ile satış öncesi satışların avantajlarından yararlanan bir çok müşteri var. Ayrıca Samsung'un yeni ahizenin müşterilerine ön sipariş vermek için bazı eklentiler sağlayacağı bekleniyor; Henüz teyit edilmemiştir. Ayrıca çok fazla renk seçeneği sunup sunmadıklarını görmek ilginç olacak. Vitrinde, bir ekipmanın çoğunun dikkat çektiği şey görünümdür.

Ancak, diyelim ki: donanım daha önemlidir. Samsung bunu biliyor ve Qualcomm'un en güçlü işlemcisi olan ABD, Japonya ve Çin pazarlarında Qualcomm Snapdragon 835 işlemcilerini Kuo'ya göre atacak.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları