Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S9 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Bu, Samsung'un yeni nesil amiral gemisi cihazının piyasaya sürülmesi için geldiğinde ekranda çok daha fazla yatırım yapmaya hazır olduğunu daha da belirgin hale getiriyor. İki güncel teklif arasında bir yerde bulunan bir ekrana sahip bir model için umut tutuyoruz, ancak bu pek mümkün görünmüyor. MobileFun'da ön sipariş vermek üzere teklif edilen ekran koruyucuları (aşağıda), her iki telefonun kendi öncüleriyle aynı gösterim boyutlarına sahip olduklarını ve aynı kamera ayarlarını yapacaklarını onaylıyorlar. Galaxy S7 Edge'in arka tarafında yansıyan yüzey, Galaxy Note 5 ‘ten ödünç alındı ​​ve telefonların daha sıkı, daha rahat bir tutuş için avuç içine daha rahat oturmasını sağlıyor. Mevcut söylentiler, Galaxy Note 8 'in arka tarafında yatay olarak düzenlenmiş bir çift kamera ile donatılmış olacağını ortaya koydu. Bazı raporlar bu telefon için 512 GB depolama alanı sürümünü de talep etti, ancak bunun başlamasını bekleyip görmek zorunda kalacağız.

 

128 GB depolama alanı ve daha büyük bir pil. Bununla birlikte, pil ömrü üzerinde etkisi olan tek unsur pil kapasitesi değildir. Samsung Galaxy S9 Kılıfları Geldi ve 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve 3 adet 200mAh pil ile gelebilir. Samsung 'un planlanan MWC lansmanının sadece birkaç hafta öncesinden gelen sızıntı, Galaxy S9 'un AKG tarafından ayarlanan kulaklıklar ile birlikte gönderileceğini ve 4GB RAM ve 64GB depolama alanı paketi vereceğini doğruluyor. Bu durumla sonuçlanırsa, Samsung, gezegendeki 512GB dahili belleğe sahip cihazları satan ilk kuruluş olacak. Başlangıçta miktar toz korumayı temsil eder, ikincisi su korumayı temsil eder. Kore haber web sayfası ETNews Eylül ayında Samsung'un saniyede 1.000 fotoğraf çekebilecek bir görüntü alıcısı ürettiğini yazdı. 3 yığınlı hızlı okuma sensörü kameraların saniyede 480 kare hızla Full HD çözünürlükte video kaydı yapabilmesini sağlayacak ve bu da süper yavaş fotoğrafların daha yüksek bir çözünürlükte de destekleneceğini gösteriyor.

 

Ayrıca, atmosferik durumları analiz edecek ve sizi havada ne kadar kirliliğin bulunduğu konusunda uyaracak bir sensör için bir Samsung patenti bulduk. Sızdırılan görüntü, Samsung Galaxy S9 Kılıf cephesinin önünü ve arkasındaki görüntüyü paylaşan OnLeaks gibi diğer insanlardan gördüğümüze benzer. İlgili kurulum, son zamanlarda Çin'de başlatılan Samsung W2018 flip telefonunda da görülüyor. Samsung'un faz tespit otofokus teknolojisi, zayıf aydınlatma koşullarında bile hızlı hareket eden nesnelere olan mesafeyi ölçebilme özelliğiyle düzgün bir yükseltme görebiliyordu. OnLeaks, mobil teknoloji sızıntılarının dünyasında bir süperstarın bir şeyi üreten doğruluk için olağanüstü bir sicili var. Dünyanın geri kalanında olduğu gibi dedikodulara atlıyoruz ve sizin için plakalı bir yere koyuyoruz, her şeyin ön planda olduğu ve Samsung 'un amiral gemisi Galaxy S akıllı telefon serisine yeni eklenmesinden beklenen şey. Ön siparişler yakında başlayacak ve taze sıcak kek gibi satacak.

 

Samsung Galaxy S9 Kapak Ülkemizdeki sürümlerine güç sağlayacak Snapdragon 845'i duyurdu. Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti. Bu, cihazı gerçekten birbirinden ayıran bu değişiklik ancak şu an itibariyle, Galaxy S9'un işleyeceğini düşünmüyoruz. Daha küçük cihaz kabiliyeti ve değişken diyafram ile tek bir 12MP lens ile birlikte veriliyor. Ayrıca, bu cihazlarda gördüğümüz yeni kamera düzenini vurguluyorlar. O sırada şartnameler, resimler ve fiyatlandırma yapacağız. Evet. Bir sonraki yıl bir Galaxy S9'a yatırım yapmaya gittiğinizde 512GB'lık dahili depolama alanıyla bir tane satın alma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Yine de, Samsung Galaxy Note 7 'de, bunlar WhatsApp (ve diğer) bildirimlerin saatin altına eklenmesiyle Samsung Galaxy Note 9 söylentileri. Galaxy S8 ikilisinin ve Galaxy Note 8'in önceki yılın lansmanından önce resimlerini sergiledi. 6GB RAM ve 256GB dahili hafıza belleğinin en hızlı modüllerini işlevselleştiren S9 & Plus, her şeyin tartışılmasının yanı sıra Samsung'un önümüzdeki yılın başında tanıtacağı iki amiral gemisinin resmi ticari markaları olduğu iddia ediliyor. Galaxy S9 özellikleri hakkındaki bilgi, altındaki grafikte ayrıntılı olarak verilmiştir.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları