Ana İçeriğe Geç »

Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Telefon yüzü aşağı baktığında ön camı çizmemek için gösterinin etrafında hafif bir dudak bile alırsınız. Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf telefonun arka tarafındaki parmak izi algılayıcısını daha erişilebilir hale getirmek için gerçekten de kaydırmalı ve çerçeveler ek olarak daha da inceltiyor. Hepimiz cevabı beğeneceğimiz bir zorluk, hatta testi azaltacak hiçbir ahizesiz olsa da kesinlikle diyemeyiz. S9'unuzun ekranını korumak için bu dahiyane seçenek, kavisli ekranın kenarlarını bile kaplayan 0.33 mm kalınlığında temperli cam koruyucusu içerir. Patente göre Samsung Galaxy S9 Plus kapak camı ve dokunmatik sensörü içeren parmak izi algılayıcıyı sarıyor. Üstün tasarım ve stil, köşelerdeki yumuşak dokunma ile de geliştirildi. Güçlendirilmiş köşeler, şok kuvvetini telefonunuzdan uzaklaştırmak için yapılır ve köşeler, herhangi bir telefonun veya kasanın en savunmasız yerleri. MeshTex'in güzelliği, sıcaklığın örgülü desenli gövde ile dağılmasını, telefonun daha serin olmasını ve etkinliği optimize etmesini mümkün kılmaktadır. Samsung Galaxy S9 Plus Kılıfları 3G işlevselliği elde eden bir seçenek hafif ağırlıklı telefon.

 

Samsung, önceki geleneğini izleyerek gelecek yıl MWC'de cihazları başlatacak. Aşağıdaki cümlelerde ekstradan dışarı çıkın. Bunun yanı sıra, LED flaş ve kalp atış hızı monitörünü keşfedeceksiniz - Samsung, bir smartwatch veya fitness izleyici bu teknolojiye yerleştirilen üstün bir üstünlüğe sahip olmasına rağmen, birinci sınıf el cihazlarını koymayı ısrarla vurguluyor. Sonsuzluk "şovu. S8 ve Not sekizde çarpıcı bir özellikti ve şimdi Galaxy serisinin belirleyici bir unsuru. Samsung, Galaxy Note8'ten kısa bir süre sonra tekrar çift kamera kurulumu yapacak. Samsung Galaxy S9'un piyasaya çıktığı tarih 25 Şubat. Samsung'un Unpacked 2018 davetine göre. Evet, bunu doğru okuyorsunuz: 2018 sadece Galaxy S9 Plus Kılıf değil Galaxy S9 Plus 'ı da getirecek. Samsung şu anda Galaxy S8'i ve Mart 2017'deki daha büyük varyantını mükemmel beğeni toplayarak açıkladı ve yeni akıllı telefonlar bugünün fark ettiği en etkili seçeneklerden bazılarına sahiptir. Samsung'un bu resmi silikon kılıfı, Samsung Galaxy S9 Plus ürününün korunmaya devam ederken güzel bir şekilde avlanmaya devam etmesini sağlamak için çok basit ama şık tasarım ve stile sahip.

 

Bu yıl birkaç lokasyon istisna dışında, düzgün bir şekilde başlatılan birçok teklifi sunuyor. Benefit konsepti geçmişte Galaxy Note Edge'i daha çok satan spin-off akıllı telefonlardan birinin 1'i olduğu gibi kullanmasına rağmen birkaç tanesini piyasaya sürdü. En çok aranan aksesuarlardan birinin bluetooth kulaklığı olması gerçekten de şaşırtıcı değil. Samsung, Avustralya genellikle akıllı telefonları için ön sipariş özellikleri ile oldukça cömert davrandı, bu nedenle bonus şarj cihazı, VR kulaklık seti veya ön siparişler ile ilgili oldukça büyük olasılıkla. Dize geri dönüş yapabileceğini gösteriyor ya da en azından Samsung yaşayabilirliğini test ediyor. Entegre teknolojinin Galaxy S9 makyajının bir parçası olabileceğine dair bazı raporlar olmasına rağmen, bu son rapor da mantıklı olacaktır Samsung parmak izi tarayıcıyı Galaxy S8 üzerindeki mercekin yanına koymak için çok eleştirildi ve Galaxy S9'daki yeni pozisyon çok mantıklı. Galaxy S8 bir yaşında bile değil, sekizinci Galaxy Note yaz mevsiminin sonlarında resmen açıklandı.

 

Kamera: Samsung, bu bölüme her yıl odaklanmaktadır. Ekim ayında ortaya çıkan bir Samsung patent başvurusu, ekranının altında bir parmak izi sensörü kesikli bir Galaxy cihazın bulunduğunu ortaya koydu. Galaxy S serisi, MWC'nin açılmasından hemen önce açılışını takiben Mart ayında satışa çıktı. Samsung, Barselona'daki İspanya'daki Mobile World Congress (MWC) sırasında 25 Şubat Pazar günü Galaxy S9'u (ve muhtemelen daha büyük bir Galaxy S9 Plus sürümünü) açığa çıkacak. Sonsuzluk Göstergesi, Galaxy S8'e kıyasla, üst ve alt kısımdaki ön çerçeveler biraz daha inceltilerek, 18.five: 9 oranında kalacaktır. Başka yerlerde, Galaxy S9'un ve Galaxy S9 Plus'ın önceki sürümlere kıyasla daha da geliştirilmiş bir ekranın avantajlı olacağına inanılıyor. Samsung Galaxy S9 özellikleri ile ilgili konuşmak için ilk faktör, müşteri elektroniği devisinin akıllı telefonda 4K çözünürlüklü bir ekrandan oluşması olasılığı.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları