Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia L1 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Sony Xperia X Compact'ı kişisel olarak kişiselleştiriyorum ve Mart 2007 güvenlik yaması ile birlikte Android Nougat 7 keyfini yaşıyorum. Sony, insanların bugün neden 2013'te üçlü platforma (SP / L / M) yatırım yaptıklarını bilmiyormuş gibi görünüyor. Blog ayrıca, net Hizmetler ile birlikte Cep Telefonları, Dizüstü Bilgisayarlar ve Diğer Gadget Oranları da kapsıyor.

Şu an itibariyle Xperia L1'in fiyat etiketi ile ilgili hiç bir açıklama yapılmadı, ancak AndroidHeadlines'a göre, akıllı telefonun Nisan ayında Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya, Kuzey Amerika ve Latin Amerika'yı içeren çekme pazarlarında piyasaya çıkması bekleniyor . Xperia L1, uçtan uca görüntüleme işlevini görür. Sony Xperia L, beyaz, siyah ve kırmızı olarak satılan 4.3 inç boyutundaki bir Android cep telefonu.

Xperia L1 Kitap Kılıfı, telefonunuzun doğal güzelliklerinin hepsinden ödün vermeden ahizeniz için rakipsiz koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. L1, Xperia Eylemleri'ni de destekleyecektir; bu, Sony'nin ayarlarını çevrenize uyacak şekilde değiştiren uyarlamalı bir işlev olarak tanımladığı bir şeydir bu nedenle akşamları telefonunuzu şarj ediyorsanız, İyi Gece moduna geçeceksiniz böylece L1, azaltılmış bir ekran parlaklığı ayarı kullanacaktır ve 'Rahatsız Etmeyin' işareti ekleyin. Sony Xperia L's ekranının yanıt verme oranı hem de ikinci derecede.

Sony Xperia L1 Kılıf çizilmeye karşı direnç, çoklu dokunma (dört'e kadar), ivmeölçer, yakınlık sensörü ve three.five mm jak gibi diğer önemli nitelikleri vardır. Depolama durumunda, Sony Xperia L1, 2 GB RAM, 16 GB dahili bellek ve 256 GB'a kadar ek depolama alanına sahip bir bellek kartı yuvası sunuyor. El, 3 kredi kartı yuvası ve cep ile Sony Xperia E5 için Orijinal Deri Flip Kasa oluşturdu.

Bu öğeyi satın almak için, yukarıdaki seçenekler arasından seçim yapın. Kısa süre önce T-Mobile'dan bir Sony Xperia Z1s aldım. Bu sayfadaki bilgi ve gerçekler, zor sıfırlama Xperia l, sony c2104 sabit sıfırlama, sony xperia c2104 sabit sıfırlama, xperia l gerçek sert sıfırlama, sony c2105 zorlu sıfırlama, zorlayıcı reset sony c2104, zorlayıcı sıfırlama xperia c2104, nasıl zor sıfırlama Xperia l, sony xperia c2105 zorlu sıfırlama, gerçekten sıfırlama sony xperia l nasıl. Gerçekten sıfırlama işlemi için farklı bir kaynağa ihtiyacınız varsa, bu ana sayfadaki arama işlevini kullanın veya bağlantılı yayınlarımızdan çıkarın. Sony Xperia L1 Kılıfları cihazınızı güncel tutmak ve mobil teknolojilerdeki en güncel bilgilere göre korumak önemlidir. Etkileyici bir şekilde, Sony Xperia L uyku modundan çıkabilir ve saniyeler altında görüntü alabilir. Sony Mobile, mobil gelişimini Sony Ericsson adının altında başlattı. Kesinlikle, Sony Xperia L'deki arka kapak affedilmeyen çürüktür.

Hiç kimse güncelleme yapmadan rakiplerinden önemli ölçüde pahalı olan telefonu satın almaz. Çift SIM Xperia L1, pil tasarrufu için Sony'nin STAMINA modlu 2620mAh pil içeriyor. Sony Xperia L1'in kilitli olmayan sürümü, AT & T, TG-mobile, Düz konuşma, Metro PCS ve canlı nokta vb. Sunan GSM / 4GLTE ile uyumludur.

Sıradışı görüntüleri tıklamak, Sony Xperia L kamera telefonunun keyfini çıkarmaktır. Çokuluslu telekomünikasyon şirketi Sony, Xperia ailesinin ilk üyesi Sony Xperia L1'i Mart ayında tanıttı. Sony'nin en iyisini Sony'nin muhteşem premium stilleri ve daha yüksek kaliteli ekran, en yeni kamera seçenekleri, Tek Dokunuşlu fonksiyonlar ve çok daha fazlası gibi çeşitli teknolojilerle sunan Sony Xperia L'yi tanıtıyoruz.

S Merhaba, benim sony xperia L sim kartımı geri koydukça çabucak yeniden başlar. Orta fiyatlı Sony Xperia L, sevilen Japon marka taraftarları için bankayı kırmak zorunda kalmadan Xperia'nın sayısız harikasını yaşamak için mükemmel bir fırsat sunuyor. En güncel ve en gelişmiş özellikleri takdir etmek için, Sony Xperia L'nizi bir bilgisayar yazılım güncellemesi ile öne doğru tutun.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları