Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia XZ Premium Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Xperia XZ Premium, başlangıç ​​tarzında Sony'nin diğer Xperia ürünlerine oldukça benziyor ve kolay stil ve tasarımın ve eğimli camın hayranınız olmanız durumunda kaliteli bir şey. Sony'nin en yeni amiral gemisi olan MWC 2017'den bu noktaya geri dönmek için en heyecan verici konulardan biri haline getiren yeni unsurlar ve sistemler ile kapanmanın altında, tamamen alternatif bir canavar.

 

Xperia XZ Quality ayrıca 4GB RAM, 64GB UFS depolama alanı, bir microSD kart yuvası ve İyi STAMINA ve Qnovo uyarlanabilir şarjlı 3,230mAh pil içermektedir. Makine toza ve suya dayanıklılık için IP68 derecelendirilmiş ve gç düğmesi, piyasalar üzerinde karar verme yerleşik bir parmak izi tarayıcısına sahip olarak gönderiliyor (aralarında U'ınız varsa açık değil)

Sony Xperia XZ Premium Kılıf en üst düzey kalite şüphesiz en iyi amiral gemisi cep telefonu. Xperia XZ Quality ve Xperia XZs, Xperia XZ'i Sony'nin geleneksel stil ve tasarım dilini özenle andıracak şekilde, Sony'nin geleneksel stil ve tasarım dilini takiben, Sony'nin bir döngü deseni olarak nitelendirdiği, yuvarlak ve öne doğru sivrilen kenarlarıyla Ve sırt, en iyisi ve telefonların düz olabileceği bir tabana ek olarak.

 

Aynı zamanda Sony Xperia XZ Premium Kılıfları yeni Sony cep telefonu olarak kabul ediliyor, böylece 4K ekranı ile sergi teknolojisi açısından zarfı basabilmeniz için XZ'ler 1080p bölgesinde güvenlidir. 5. 2 inçlik monitör boyutu dikkate alındığında bile, yeterince miktarda olması yeterlidir. XZ içinde mühürlenmiş Yüksek kalite, 3230 mAh pil, 5. 5 inçlik cep telefonunda yüksek çözünürlüklü 4K ekran eşliğinde görmek istediğimden biraz daha kompakt hale geliyor. Daha kompakt bir şasi genellikle XZ'lere 2900 mAh'de daha iyi kompakt bir pil demektir.

Tamamen bu bilgiye ağırlık vererek, pil günlük yaşamı hakkında biraz endişeliyim, ancak ürünlerin ne zamana kadar sürdüğünü gözlemlemek için ürün taşımaya başlayıncaya kadar el koymak zorundayız. Qualcomm Swift Şarjı 3'ten daha az destek almayan iki telefon. Başlık altına, XZ Premium birçok elektrik enerjisi paketi içeriyor.

4GB RAM ve 64GB dahili depolama kapasitesine sahip, oktav çekirdekli bir Snapdragon 835 işlemcisine sahiptir. Varlığı, XZ'nin En İyi Kalitesinin, 4x4 MIMO'lu Cat on altı LTE'ye sahip olduğunu ve bu insanların ağları dolaştıklarında hız elde etmesine olanak tanıdığını gösteriyor. Xperia XZ Premium, Snapdragon 835 yongasına sahip ilk ana akıllı telefon olmayabilir, ancak aslında Ultra Hd ekrana sahip ilk özelliktir.

Sony'nin TRILUMINOS teknolojik bilgi birikimi ve X-Reality motoruyla süper keskin çözünürlük birleştiğinde, internette metin aracılığıyla bakıyor olsanıza, çıtçıtların keyfini çıkarırken veya bir hareketi izlemekten bağımsız olarak en iyi görüntüyü sunar resim.

 

Z5 Kalite'nin bataryayı zaten ne kadar boşalttuğunu düşünerek, normal şeyler için 1080p'ye geçmenin kesinlikle yararlı bir fikir olduğunu düşünüyorum. En azından ekranla yetenek kullanımını önemli derecede azaltmadıkça. Ekranlarla değişen Xperia XZ Quality, elemanları beş kez paketleyerek, bir kez daha bir kez fırlatıyor. 5 inç Triluminos, 4K çözünürlük ve HDR yetenekleriyle, hatta Xperia XZ'ler 5 için Bütün Yüksek çözünürlüklü bir çözünürlükte kaldığı halde gösteriyor. Her gösteride Sony X-Reality Motor ve Dinamik Kontrast Geliştirme öğesi yer alıyor. En beğenilen 10 Sony Xperia XZ Senaryosunu takiben, inanılmaz derecede ince ve müthiş şıklığa sahip premium deri tabanlı bir duruma sahibiz.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları