Ana İçeriğe Geç »

Sony Xperia XZ S Kılıf

Malesef Bu Kategoride Ürün Yoktur.

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

XZ Premium bir sürü iyilik işler, bir kez daha önceki görünümden yararlanabilirsiniz. Konuştuğum 4K sergilemesine, ayrıca bir Snapdragon 835'e ek olarak gözün göremediği şeyleri yakalayan yeni bir 19MP Sony Exmor digicam var. 720p'de sonraki her birinde 960 kare hızla ağır ağır hareketsizlik yapar ve% 19 daha fazla piksele sahiptir. Sony, hızlı şarj işleminin yanı sıra daha yüksek çözünürlükte ses çalma özelliğini de içeriyor.

XZ Yüksek kalitesi 3230mAh pil, Sony'nin bütün gün kullanımını yönetmek için herhangi bir sorun yaşamaması gerektiği anlamına geliyor. Aslında, şovu ne miktarda kullandığınızı ve HDR ve 4K'yi her zaman etkinleştirdiğinizde büyük oranda güvenir. Xperia XZs daha küçük boyutlu 2900mAh hücreye sahiptir, ancak bu, küçük boyutlu boyutu ve az talep gören sergileme göz önüne alındığında yeterli olacaktır.

XZ Premium sık sık ikisinden biri olan beşten büyük. 5 inç TRILUMINOS ekranı, 4K çözünürlüğü HDR grafik servisiyle karıştırmak için birincil panel olması açısından kesinlikle dikkat çekici. Ekranın her zamankinden 4K'da düzenli olarak çalışıp çalışmadığını veya 4K içerik materyalini izlerken, aksi takdirde 1080p'ye kadar tekrar ölçeklenip ölçeklenmediğini keşfetmek yararlı olacaktır. Aynı şekilde, Sony'nin X-Reality görüntü motoruna ve Dinamik Distinction Enhancement (HDR) teknik bilgi birikimine yardımcı oluyor.

XZ Yüksek kalite, IP68 içme suyu direncine sahip geleneksel bir Sony stiline ek olarak, arka ve ön cam panelleri ile oluşturulmuştur. Bu mobil cihaz kesinlikle Sony'nin telefonlarıyla tanışan herkese tanıdık gelecektir. Sony Xzperia XZs Kılıfları Bir metotla, Sony'nin yaptığı gibi, 12 ay sonra takvim yılını gördüğümüzden gerçekten çok önemli; bu da, telefonları tanıtmak için mücadele eden bir işletme girişiminde bulunmanın önde gelen meselesi olduğundan emin değilim. Daha önce bir şeyler söyleyelim, ayrılalım derinden.

Xperia XZ Quality, 2017 baharın sonlarında satışa çıktığında Luminous Chrome'da ve Deepsea Black'de satışa sunulacak. Maliyet miktarı açık ancak değil, ancak düşük maliyetli olmayacağından emin olabilirsiniz . Neyse ki, daha ekonomik bir alternatif bulacaksınız. Xperia XZ Yüksek kalite, Işıklı Krom ve Deepsea Siyah olmak üzere iki renkte mevcuttur; Xperia XZs, Ice Blue, Isı Gümüşü ve Siyah olmak üzere birkaç gölge seçeneği sunmaktadır. XZ'ler satıcılar için tercih edilecek, örneğin Amazon ve Para için en popüler

Fork,Sony'de sadece ikisi için de bir fiyat listelemiyor; bu yüzden bile, XZ'lerden çok daha pahalıya mal olacak. Sony Xperia XZs Kılıf Yüksek kalite, yuvarlak köşeleri ve yanları kısmen eğrilik gösteren bir gösteriyle, sırt ve cepheye Gorilla Cam 5 bölmesini içerir. En iyi ve temel kenarları spor anteni, ağ işlevselliğini etkilemeden kesintisiz bir stil ve tasarım sağlar. Kaygan değil genel olarak aslında hissediyorum modern. 5 inç gösterisi şüphesiz bir şablon olmalı; yuvarlatılmış taraflar Google Pixel XL ve LG V20'ye kıyasla kavramayı kolaylaştırsa da, bir elinizle kullanmak biraz zor. Bazı şeylerin daha az olması durumunda Xperia XZs, çok daha uygulanabilir bir form bileşeninin içinde bir bakış açısı içermektedir.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları