Ana İçeriğe Geç »

Vodafone Smart 8 Kılıf

Malesef Bu Kategoride Ürün Yoktur.

Bu Bluetooth klavye kutusu, Vodafone Wise Tab 4G 8 Inch Tablet gibi çeşitli 7-8.3 inç Android, iOS ve Windows tabletleri ile uyumlu kullanım için geliştirildi ve cihazları değiştirmeye karar verirseniz dahi pratik bir aksesuar oluşturuyor. Bunların hepsi, Vodafone'un ekran özelliklerine gelince en iyi harcama bütçesi akıllı telefonlarını eşleştirmeyi önerdiğini ortaya koyuyor. için, Galaxy S7 veya iPhone 6S'de gözlemlenen zarif bir görünüm elde etmeyeceksiniz. Vodafone'un ahizesi, temelde tümüyle plastik bir durumda bulunan Dragonsail cam ile birlikte yeniden markalanmış bir Alcatel telefon olacak daha ucuz bir seçenek Gorilla camı da iki şık karmaşık başlıklı renk arasından seçim yapıyor: Saten Kömür veya Alüminyum Gümüş. 

Buna rağmen, Vodafone Wise Tab 4G'yi veri bağlantısı gibi inanılmaz derecede rekabetçi hale getirmeyi başardı. Vodafone Clever Tab 4G ile hoş bir sürpriz yaptım. İyi üretilmiş ve sağlam olduğunu hissediyor ve sınıfında kendim hallettiğim diğer tabletlerden daha hafif. İlginç bir şekilde, bu sınıftaki bir tablet (ancak şaşırtıcı olmamakla birlikte, Vodafone tarafından yapıldığı sürece) tablet ayrıca bir SIM kart yuvasına sahiptir ve İngiltere - 4G'de erişilebilen en yüksek şebeke hızlarına yardımcı olacaktır. Özellikler ilerledikçe, Vodafone Wise Tab 4G kağıt üzerinde çok iyi görünüyor.

Moto E 4G, Vodafone'un harcama bütçesi akıllı telefonundaki sekiz megapiksel ve 2 megapiksel çözünürlüğe kıyasla, arkadan bakan 5 megapiksel kameraya ve ön tarafa bakan bir VGA kameraya sahip. Şimdi bir yıl oldu ve Vodafone yeni Akıllı Prime 7'yi son yıllardaki Sensible Prime 6'ya yükseltme yönünde itiyor. Vodafone Clever Ultra 6'yı karanlık bir yerde kırbaçlayın ve 20/20'dan daha az vizyonla bunlar sadece bir iPhone 6S Plus satın aldığınız duygusunu verebilir. Vodafone tarafından geliştirildi ve telekomünikasyon devi ZTE tarafından üretildi. ZTE, ev pazarında en büyük beş akıllı telefon tedarikçisinden biridir ve dünyanın önde gelen on'unda. Vodafone 'un fiyat aralığı akıllı telefonu, 1GB RAM ve 8GB dahili belleğe sahip dört çekirdekli 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 410 işlemci (Android OS kurulduktan sonra yaklaşık 5GB) sunuyor. İstenmeyen bitler, öngörülebilir bir şekilde, Vodafone'a ve önceden kurulamayan bazı Vodafone uygulamalarına kilitlenmeyi içeriyor. Vodafone'un fiyat aralıklı cep telefonlarında ultra-ucuz telefonlar arasında en iyi yazılım programının bazılarına da sahibiz. En katı bütçeler dışında değilseniz, Vodafone Wise Prime 7'yi çok iyi bir vicdanla tavsiye edemeyiz

Akıllı sekizin adını taşıyan yeni bir Vodafone akıllı telefon satırı başlatıldı. Ancak, bu tabletin ilginç hale geldiğini düşündüğüm yer, Harcadığında Harcama'dır - bu tableti sadece 6 Gb veri tahsisinde (60 gün boyunca geçerli) oluşan 125 TL tutarındaki sözleşme taahhüdü olmadan Vodafone'dan edinebilirsiniz. Vodafone'dan Aylık Harcama ya da Gittiğiniz Öde ile Ödeme (PAYG) programı üzerinde.

Vodafone Intelligent V8, evin en kapsamlı modeli ve şık metalik stil, parmak izi sensörü, 5.5-inç tam HD ekran, 1.4GHz oktav çekirdekli işlemci, 32GB bellek ve 3GB RAM, microSD kartlar ve 16 MP kamera için yardım özellikleri ile karakteristik. . Vodafone Smart 8 Kılıfları sevdiklerinin diğer üyeleri Haziran ayı sonunda mağazalara gidecekler. Vodafone Portekiz, Android 7. (Nougat) OS kadar etkin bir şekilde dijital parmak izi sensörü (Wise N8 ve Smart V8 modellerinde), yeni işlemciler ve yeni bellek yapılandırmaları özellikli Vodafone Smart 8 Kılıf ve ailesi akıllı telefon üyelerini başlattı. Vodafone Intelligent N8 zaten hazır ve perakende 2,200 TL 5 inç ekran, 13 MP kamera, 16 GB bellek ve 1,5 GB RAM ile birlikte geliyor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları