Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi 6 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Durumda, xiaomi'yi hiç bilmiyorsanız, şimdiye kadar amiral gemisi akıllı telefonu, her bir Flipkart'ta ve amazon web sitelerinde etkili bir şekilde sunulmuştur. Tüm spekülasyonların ortasında, Xiaomi en güncel amiral gemisi olan Xiaomi Mi 6'yı birkaç gün önce açıkladı. Mi Xiaomi için Etkili Durum gibi 6 Çözüm Renk: Siyah, Gümüş, Kırmızı, Mavi, Beyaz. Şok geçirmez dayanıklı koruma ve alçak profilli cephe yapısına sahip yüksek etkili balistik çerçeveler ile Xiaomi Mi 6 Kılıfları için Gerçekten Beğenilen Mi Koruyucu Kasa, amaçlı tasarımı ve stili ile size güçlü bir koruma sunar.

Durum kasıtlı olarak, hasarlara karşı koymak üzere tasarlandı ve kasadaki şarj bağlantı noktaları bile tozun uzak kalmasını sağlayacak kadar yetenekli, çok başarılı balistik ön bölümleri bulunuyor. Xiaomi Mi 6 için resmi bir Türkiyede çıkış tarihi yok çünkü resmi olarak burada satılmıyor. Xiaomi'nin her biri seramik sürümleri olan Xiaomi Mi 6 Kılıf ve Xiaomi Mi Mix ile yaptığı şey buydu. Yukarıdaki Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Plus fiyatlandırma bilgileri, önceki sızıntılardan bahsederken alıcıların bu bilgiyi kabul etmemesi gerektiği konusunda biraz farklıdır.

Bilindiği gibi Xiaomi Mi serisi akıllı telefonların yüksek kalitesini gösterdik, Xiaomi Mi4, Xiaomi Mi5'i son zamanlarda fark ettik, gösteri kaliteleri diğer benzer ve üst seviye akıllı telefonlara kıyasla hiçbir şekilde daha az prim olmuyor. So here Durumda Xiaomi Mi6 nasıl normal gösterisi ile sınırlı olabilir. Xiaomi, geçtiğimiz günlerde Beijing, Çin'de Xiaomi Mi 6 smartphone'unu duyurdu. Xiaomi Mi6 artık ön sipariş için hazır ve bunu İngiltere'de nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Xiaomi Mi6 özellikleri, özellikleri, fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi hakkındaki güncel haberler okuyun. Birinci sınıf telefon kutusunun ve cüzdanın kolaylığı ve pratikliği, hepsi tek bir! Normalde Xiaomi'nin malıyla olduğu gibi, kullanılabilirlik büyük olasılıkla Mi 6'nın en büyük dezavantajı olacaktır.

Çanta, kulaklık girişi ve şarj bağlantı noktasını ve cihazın işlevlerini kapatmak için çıkarılabilir parçalar ile birlikte gelir ve yakınlık sensörüne müdahele etmez. Mi 6 Plus'ın önümüzdeki aylarda açılacağına güvenebiliriz. Xiaomi Mi 6 Çin'de resmen başlatıldı, ancak bazı raporlar bunun gerçekleşmeyeceğini iddia etmesine rağmen telefonun Hindistan'a ne zaman geleceğine dair hiçbir bilgi yok. Xiaomi Mi 6'yı Galaxy S6 ile karşılaştıran görüntü biraz önümüzdeki telefonda bir five.5.1 inç ekranın varlığını doğruluyor. Ve şimdi, Mi 6 Plus yeni bir sızıntıyla internette fark edildi. Dün sadece Xiaomi Mi 6'nın sızdırılmış görüntüleri ortaya çıktı. Xiaomi Mi 6'nın 5.15 inç ekranla cam ve metal yapması bekleniyor ve 5.7-inç ekrana sahip üstün bir Xiaomi Mi 6 Plus'ın yanında fırlatılacak. Xiaomi Pekin'de bir vesileyle en son amiral gemisi telefonu Mi'yi 6 kez duyurdu. Xiaomi, Çarşamba günü Çin'de yeni amiral gemisi akıllı telefonu Mi 6'yı başlattı.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları