Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Max 2 Kılıf

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Xiaomi mi max 2 kılıfları kılıf ile microsonic kırılmayı önleyici ekran koruma sağlayan film ile kırılma çizilme, leke tutma, yansıma yapma hd şeffaf teknoloji ile tüm özellikler bir arada sunuluyor. Kapak niteliği ile ultra güçlü ve ekran da film fark edilmemesi ile dokunmatik ekran doğal görünümünü ile son derece etkin korumak sağlıyor. Parmak izi bırakma ışığı yansıtma yapmamakla birlikte yüksek kalite sağlayan ultra ince şeffaf film ile üretiliyor. Ekranını kir ve darbeden koruma ve çizilmesini önleme kolay kullanımı sağlıyor.

Kılıf Özellikleri

Kılıflar kullanım açısından şeffaf yapısı olup, cihazın kasa deseni ile logo ve marka model yazıları gözükecek şekil de dizayn ediliyor. Tam koruma sağlama, yan ve arka kasa komple kaplama ile darbe emici görev sağlıyor. Cihazı çizik, kir ve darbeden tamamen koruyor. Kılıfı çıkarma işlemi gerçekleşmeden bütün noktalara erişilebiliyor.

Kapak Özellikleri kapak  

Xiaomi Mi Max 2 modeline uygun birçok kılıf bulunmakla birlikte telefona özel kılıfı tek bir sayfada inceleme ve farklı Xiaomi Mi Max 2 kılıf modeli inceleme ve tarza en uygun olan telefon kılıfı çok kolay olacak şekil de satın alma şansı cuzdanpazari.com internet sitesi üzerinden sunuluyor. Her kişinin zevk ve her beğeni noktalarına hitap edebilmek için telefon kılıfları tasarım noktasında çok titiz çalışmış olmak gerekiyor. Seçenekler arasında şeffaf ve ince telefon kılıfı modelleri de bulunuyor.

Şeffaf telefon kılıfı kullanmak hususunda hassas olan kişiler de bu tasarımlara yönelebiliyor. Su geçirmez özel tasarım Xiaomi Mi Max 2 kılıfları da inceleme yapılması ve havuz ya da deniz gibi su içeren ortamlarda da telefonu kullanma keyfinden mahrum kalmamak için özel olarak dizayn edilmiş olan kılıf modelleri beklentileri tam olarak karşılayabiliyor. Ön bölüm şeffaf bir yapı içeren telefon kılıfları her yerde telefonu kullanmada imkan sağlıyor.

Xiaomi Mi Max 2 kılıfları cüzdan formu içinde dizayn edilmiş olan tasarımları da bulabiliyor. Ürün modelleri arasında yer alan aksesuar setleri de yer alıyor. Uygun fiyatlar ile satın alınabilecek olan aksesuar set cep telefonu kullanımını çok daha keyifli kılmada ve ürünleri bir arada temin edebilmeyi sağlıyor.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları