Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Note 2 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

3D görüntüleme teknolojileri, tüm taraflar gibi davanın yüzde yüzünü kapsayan yüksek çözünürlüklü tasarımlarda yarar sağlar. Tek duyduğum, üzerinde bulunan ekran koruyucularının hiçbir zaman etkili bir şekilde çalışmadığı ve çıktığı ve koşulların kavisli ekranlarda mükemmel olmadığı. Kasadaki grafikler, günlük kullanıma göre stil ve baskılara karşı dayanıklı Epson UV mürekkep kullanılarak uygulanır. Fermuar özelliği son derece seyrektir ve davayı yapmak için yüksek kaliteli deri kullanılmıştır, her ekseni zahmetsizce telafi etmektedir. Bu davanın olumsuz yanı, telefonda güzel bir şekilde eşleşmeyebilecek durumda olabilir, ancak tasarımda hata yapmayın ve stil gerçekten şaşırtıcıdır. Bu dava Xiaomi Mi Note 2 Kılıf için özel olarak geliştirilmedi, ancak 5,5 "ekranlı bir telefon için uygun. Bu örnekler, klasik blok renkleri, mermer baskılar ve süslenmiş metalik stiller içeren çeşitli renk ve desenlerde bulunmaktadır.

Silikon takılmış örnekler, telefonunuzun arka ve yanlarına sarılmakta ve herhangi bir darbe ya da darbenin yaratacağı zararı en aza indirgemektedir. En kaliteli tam tahıllı deri Xiaomi Mi Not iki durumda, telefonlarınız için uygun bir seçimdir. Xiaomi Mi Note 2 Kılıfları premium orijinal deri kılıf, el yapımı cüzdan, kılıf, koruyucu kılıf, lüks kese özel kapak örtüsü ile hayat tarzlarından bağımsız olarak hemen hemen her müşteri için bir çözüm tasarlarız. Stil ve konfor aranıyor Xiaomi Mi En iyi Xiaomi Mi Koruma 2 durumda Note 2? RAM boyutu için olduğu gibi, bellek boyutu için çeşitli değişkenler olacaktır: 64 GB ve 128. Baskılı Kasa, Basılı Sırt Kapakları, Kapak Kapağı, Düz Arka Kapak, Tampon Kılıfı, Kılıf Tutucuları, Standlı Koşullar, Kemer Mobil Kılıf, Deri Kılıf, Kılıf, Metalik Kılıf, Tasarımcı Kapağı, Kauçuk Kılıf, Gerçekten sert Kabuk Kılıf, Yumuşak Kapak, Şeffaf, TPU Kılıf, Silikon Kapak, Folyo Kılıf. Buna ek olarak, Xiaomi düz şeffaf bir silikon kılıf yarattı - Mi Mix'in şık deri kılıfından çok stil açısından, ancak işlev bakımından karşılaştırılabilir. Kasayı kilitlemek için manyetik toka ile birlikte bir deri kayış var. Buna ek olarak, bu davada ayrıca, videolarınızı hareketli resimlerinizi izlemeyi kolaylaştıran bir kickstand özelliği bulunmaktadır.

Listemizde, silikon jel içi ve sert bir plastik dış cephe karışımı ile üretilen tek çift katmanlı bu kutu, bu kutu neredeyse bir şeye karşı koruma sağlayabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu sağlam iki katmanlı bir vaka. Yüksek kaliteli deriden üretilen bu kutu toz ve çizilmelere karşı mükemmel koruma sağlar. Düşme, darbe ve çiziklerden Xiaomi Mi Note 2 Flip Case ile telefonunuzu koruyun. En iyi premium deri Xiaomi Mi Not 2 kasanın altında ekstra bir şeyler keşfedin. Şimdi premium el işi deri durumlarda, özel torbalar, kılıflar, deri kılıflar, premium cüzdanlar ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Telefonunuzu bu cilt kılıfıyla tarzda ve güvenli bir şekilde tutun. İnce ve hafif polikarbonat kasa çizik ve damlalardan korur. Hızlı Takma Açık ince ve hafif ağırlıklı özel tasarım ve stil kılıfı. Xiaomi Mi İçin Taşınabilir Durum İki Freedom Machine White, ruh halinizi yansıtacak yaratıcı stilimizden biridir. Kıvılcım Deri Kılıf, ithal deri ve inciyi seçme Alttan karıştırma yumruğu Bilgisayar kapaklı tasarım, ince kayma, hassas doku, olağanüstü görsel. Tüm işler iyi iş telefonunuz bile bu durumda idi. Darbeye Dayanıklı Hava Yastığı İnce Silikon Kapak Tampon Xiaomi Mi Redmi Telefon için. Dava da ekranınızın lekelenmesine, çizilmesine engel olan bir ekran koruyucusu ile birlikte geliyor. Kasa, düğmelere ve bağlantı noktalarına yönelik hassas kalıplama ve yuvalara sahiptir ve kolay erişilebilirlik sağlar. Telefonun kazayla düşmesi ihtimaline karşı dava ekranın korunması için kenarları kaldırmıştı.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları