Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Mi Note 3 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Xiaomi Mi Note 3 Telefon Kılıf Modelleri

Ekonomideki Çin etkisi artık akıllı cep telefonu sektöründe de kendini göstermiş durumda. Birçok firma en son model ve teknolojik ürünlerinin birbiri ardına piyasaya sürüyorlar. Hatta durum öyle bir hal aldı ki her gün yeni bir model piyasaya girmektedir. Bunlardan biri de büyük rakiplerine kafa tutan, hem teknolojik hem de uygun fiyat prensibi ile birçok kişinin taktir ettiği ve basamakları hızlı bir şekilde çıkan Çinli cep telefonu üretici Xiaomi firmasının Ekim ayında piyasaya çıkarttığı ve oldukça ilgi gören serisi Xiaomi Mi Note 3.  Bu firma ile, normalde orta sınıf bir telefon alabileceğiniz bütçe ile çok daha üstün özelliklere sahip telefonlar alınabilmektedir.

Bu bir buçuk aylık zaman diliminde ülkemizde uygun fiyatının ve kalitesinin de etkisi ile satış listelerinde üst sıralara yükselmiştir. Hem telefon hem de üretici firma ülkemizde daha yeni yeni tanındığı için kapak, kılık, kulaklık gibi aksesuarları kaliteli ve orjinalini bulmak kolay değildir. Xiaomi Mi Note 3 kılıfları kılıf çeşidi bakımında oldukça yeni bir ürün olması kaydıyla bulmak özellikle istediğiniz tarz ve modelini bulmak oldukça zordur. Firmamızda sizlerin bu konudaki istekleri doğrultusunda bu ürünle ilgili kılıf ve diğer aksesuarları hem de oldukça farklı model, renk ve tarzlarıyla ülkemize getirmiştir. Üstelik ürünlerimizin hepsi birinci sınıf ürünlerdir ve telefonunuza birebir uyum göstermektedir.

Xiaomi Mi Note 3 Aksesuarları

Cep telefonu piyasasına özellikle uzak doğudan yeni aktörler girmesi ile rekabet üst seviyeye çıkmış durumdadır. Artık sürekli yeni modeller piyasaya sürülmektedir.  Bu yeni modeller için yeni aksesuarlar gerekmektedir. Bunca modeli hem de geniş çeşidiyle firmamızda ve internet sitemizde çok rahatlıkla bulabilmektesiniz. Özellikle cep telefonlarınızı korumak için gerekli olan kılıf ve akran camları kaliteli olmadığı zaman yeteri kadar koruyamamaktadır.

Eğer kullanacağınız kılıf ve ekran camı kaliteli olmaz ve darbeyi emen özellikte olmazsa herhangi bir düşmede kasası ya da ekranı kırılma veya çatlama yolu ile zarar görebilmektedir. Firmamız hem telefonunuzla bire bir uyumlu hem de düşme anında darbeyi emerek telefonunuzun zarar görmesini önleyen orijinal ve kaliteli kılıflar ile telefonlarınız artık daha güveni hala gelecektir. Özellikle hem güzel bir görüntü hem de darbeyi emme özelliği sayesinde çok zor durumlarda bile telefonunuzun güvende olma ve hasar görmeme şansı oldukça artmış olacaktır.

Alacağınız en son teknoloji ve sağlığa zararlı kanserojen maddelerin kullanılmadığı kılıflar sayesinde düşme sonucu oluşacak kırık ve çatlaklardan cep telefonu camı ile beraber kullanıldığında telefonunuz korunmuş olacaktır. Uzun süre kullanım sonucu olması muhtemel ekran ve telefonun diğer yerlerinde çizilmelerden bu sayede korunmuş olunacaktır. Telefonunuz uzun süreler sonucunda bile hala ilk günkü gibi temiz ve bakımlı görünecektir.

 

Son Moda Kapak Çeşitleri

Telefon modellerinin inanılmaz artması ve teknolojik seviyelerinin oldukça yukarılara çıkması ile bu telefonu alan insanlar kendi tarz ve kişiliklerine göre telefonun dış görünüşünü değiştirmek istemektedirler. Bunu yaparken de ilk değişiklik kapak değişikliği olmaktadır. Silikon kapak çeşitleri, özel tasarım kapak çeşitleri, kabartmalı kapak çeşitleri, değişik maddelerden üretilmiş kapak çeşitleri,  üzerine isim ya da resim çizdirilen kapak çeşitleri ile firmamızda binlerce farklı ve kaliteli kapak modeli arasından sizi yansıtacak modeli en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

İsterseniz almayı düşündüğünüz ürünlerin görsellerini görerek size en çok uyan ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca satın alma konusunda ya da satın aldığınız herhangi bir ürünümüz konusunda internet sitemiz ile tüm soru ve önerilerinize anında dönüş yapılmaktadır. Aldığınız ürün ilk iş günü beklemeksizin hazırlanıp, kargoya verilerek en kısa süre zarfında elinize geçmesi sağlanacaktır. Tüm bunlar için yapmanız gereken www.cuzdanpazari.com internet sitemize tıklamak ve sitemizi incelemek olacaktır.

 

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları