Ana İçeriğe Geç »

Xiaomi Redmi Y1 Kılıf

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
per page

Tüm Kılıf Modelleri için Tıklayınız

Xiaomi Redmi Y1 2018 Değerlendirme ve Teknik Özellikler

Redmi Y1, uslu telefon Rs 8,999. Uslu telefonun 16 megapiksel çözünürlüklü selfie kamerası da yanıp sönüyor. Hindistan'da bir başka selfie uslu telefon olan Opmo F5'in başka bir uslu telefonu. Bu, Redmi Anekdot 5A olarak Çin'de sunuldu. Bu Redmi 4 daha evvel başlattı. Xiaomi Redmi Y1 Altın ve Gri türevleri ve sahip olduğumuz ünite Altın'dı. Yüksek çözünürlüklü kamera, sizi daha aşikar benilerle aydınlatmayı taklit eden bir LED selfie-lighting kapsar. Kriket efsanesi Shane Warne'in Twitter'u bulduğu ve kendisinin onun için birer üç benlik olduğunu söyledi. bildirim resim cihazını LED, neredeyse kapalı olduğu zaman. Uslu telefonların meblağlılığı, iyi bir yazılım afallatıcı bir aşk ve Xiaomi'nin MIUI Android epidermisine hayran ve satış sonrası hizmetin karşısında. altındaki parmak izi sensörü. Sensör, nemli olsa dahi, parmak izlerini tanır.

Onlara da dokunmaz. Redmi Y1, 3GB RAM ve 32GB 4GB RAM ve 64GB depolama varyantı için Rs 10.999'un puanıydı. Tahlilimiz gereken uslu telefon 3GB RAM ve 7.1 Nuga'yı MIUI 9 Beta ile kapladı. reyin tecrübeyi, uslu telefon oyuncuları. Uslu telefon, pahalı görünen metalik bir yüzey giyiyor. Redmi Y1 selfie merkezli uslu telefon Redmi Y1 lütufkar bir bütçeyle uslu telefon. Firma, selfie merkezli uslu telefonu onaylamak için Bollywood'un süper star Katrina Kaif'i kullanıyor. Uslu telefon, yalnızca 8 Kasım'dan itibaren Amazon Hindistan olacak. Mağazalar aracılığıyla çevrimdışı olarak kullanılabilen telefonlar. Redmi Y1 ve Y1 Lite altın ve gri iki renk alternatifleri. Hatta bu mahsulün Teslimat KOD ve EMI'den yararlanabilirsiniz. Xiaomi Redmi Y1 Kılıf koliden Android OS v7.1.1 Nougat üzerinde çalışır, Redmi Y1'in yazılımı OS versiyonuna yükseltilmiştir. Xiaomi, Redmi Y1 ve Redmi Y1 Lite ile yeni Hindistan inanılmaz selfie odaklı uslu telefonu.

Hem SIM'lerde, hem de ağ alımında ve çağrı niteliğinde çift SIM uslu telefon VoLTE özellikleri. Değişti mi? 5.5 inçlik 720p IPS Redkin Y1'i Corning'in 2.5D Gorilla Sırçayı ile korunuyor. Bununla beraber, Redmi Y1, 5.5 inçlik 720p IPS LCD HD ekran gösterecek. IPS dünyadaki bir hayli önde gelen LCD teknolojisi. 5.2-inç LCD Gorilla Glass 3 ekran, Snapdragon 630 SoC, 4GB RAM ve 64GB dahili. 2017'de Xiaomi Redmi Y1 Kapak uslu telefonu. Qualcomm Snapdragon 435 MSM8940 yonga seti, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip. Yongaseti şasisi, 1.4GHz oktav çekirdeği Snapdragon 435 yonga seti operasyoncusu 3GB / 4GB RAM ve 32GB / 64GB dahili depolama üniteyi, microSD kartı ile 128GB'lık bir kapasiteye sahip. Bununla beraber, microSD kartı genişletebilir.

Dahili Arınıcı depolama alanı, önbellek kullanılmayan dosyaların boşluklarını arınmanıza izin verir. Ayrıca Hungama ve Hungama için fiyatsız 12 birkaç ay ve sırasıyla tadını çıkarın. Redmi Y1'in önündeki ana sual, Xiaomi'nin 'en iyi selfie uslu telefon' iddiası olup olmadığı. Ancak, bir SIM'i 4G'ye sahip olun. Çevirici ve iletileşme kullanıcı arayüzü MIUI 9 çalıştıran muhtelif Xiaomi uslu telefonlar. Çift SIM telefon olduğundan, SIM kartlarla irtibat kurarken veya a. Telefonların aksine, ahize Reliance Jio SIM koliden. bir yorum onları. Xiaomi, bütçeye duyarlı Hintli uslu telefondan çıkarsa ne yaparsa yapsın.

Teleplus.com.tr Cep Telefonu Aksesuarlar Siteniz

gerenoveerde mobiele telefoon
Cep Telefonu Kılıf ve Aksesuarları